Islak Görünümlü Makyaj Strobing

Son günlerde kontürûn yüzümüze verdiği keskin hatları bırakıp alıcı bir ışıltıya teslim olduk! Yüz hatlarını gölgeler yardımıyla vurgulayan kontür yerine, ıslak bir görünümle bahar tazeliğini getiren strobing; yüzünüzde ışığın doğal olarak vurduğu aydınlatıcı ürünler yardımıyla ön plana çıkartıyor.

IŞILDA

Sağlıklı ve doğal bir görünüm için ince ışıltılar içeren, sıvı formdaki ürünler ideal. Aydınlık bir görünüm sağlayacak ürünleri; kaş kemiğinize, elmacık kemiklerinizin üzerine ve alnınızın tepe noktalarına uygulayabilirsiniz.

PEKİŞTİK

Sıvı ürünlerle sağladığınız ışıltılı ve ıslak görünümü daha kalıcı hale getirmek ürünlerle destekleyebilirsiniz.

Yağlı cilt yapısına sahipseniz ilk adımı atlayarak sadece toz formdaki ürünlere yönelebilirsiniz.

Islak Görünümlü Makyaj Strobing Resim Galerisi

Sonraki Islak Görünümlü Makyaj Strobing Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.


RENKLENDİR

Vurguladığınız elmacık kemiklerini doğallıktan uzaklaşmadan renkli tonlarda bir allıkla tamamlamak şart!

Işıltılı bronz ve pembe tonlarını tercih edebilirsiniz.

Yeni ürünler ve lansmanlar birbirini kovalarken güzelliğimizi emanet ettiğimiz markalar yepyeni ürünlerle bizi şaşırtmaya devam ediyor. Hal böyle olunca seçim yapmak da zorlaşıyor. İşte bu ayın dikkatimi çekenleri.

SERUM AMA YOĞUN NEM DEPOSU

Çevresel etkiler, hava koşulları, uyku düzensizlikleri ve stres… Cilt tüm bu olumsuz koşullar altında canlılığını ve nemini kaybeder, ipeksi yapıda ve kolay emilen yapısı ile La Prairie Swiss Ice Cryst

Serum, içeriğinde bulunan Kış Defnesi bitkisiyle cilde yoğun nem depolaması sağlamaya ve cildin canlılığını desteklemeye yardım ediyor. Ayrıca cildi nemlendirmeye, yatıştırmaya, çizgilerin ve kırışıkların görünümlerinin azalmasına da yardımcı oluyor. Zaten biz de serumdan bunu beklemiyor muyuz?

Yorum Yaz