İndirim Zamanı: İpekyol&Twist

Dün sabah aldığım bir maille, güne olduğundan güzel başladığımı söyleyebilirim. Gelen mail, AYAYDIN- Miroglio grubunun sahibi olduğu İpekyol ve Twist‘ te %50’ ye varan indirimin başladığıyla ilgiliydi.

Haziran ayında birçok marka ilkbahar/yaz koleksiyonlarında indirim yapıyor. İpekyol ve Twist de benim beğendiğim markalardan birkaçı. Geçtiğimiz kış, kendi internet siteleri üzerinden alışveriş imkanı sunduklarını ve ücretsiz kargo imkanı olduğunu belirtmeliyim. Ayrıca indirim dönemi içerisinde mağazalarda bulamadığınız ürünlerin çoğu kendi sitelerinde bulunuyor. Her gün takip etmenizde fayda var; zira tükenen bir ürün gün içerisinde tekrar stoğa giriyor. Sitenin diğer bir güzel yanı ise, aldığınız bir ürünün bedeni uymazsa, bulunduğunuz şehirden ürünün faturasıyla birlikte, kolaylıkla değişimini yapıyorsunuz.

İndirimde alınması gereken ve en çok tükenen parçalar genellikle aksesuarlar ve ayakkabılar oluyor. Geçtiğimiz sezon beğendiğiniz parçaları indirimde almak için ya acele edin ya da riske girip %70 indirimi bekleyin.

Benim beğendiklerim aşağıda. Siz de beğendiğiniz ürünleri almak için burayı ve burayı ziyaret edebilirsiniz.

İndirim Zamanı: İpekyol&Twist ResimleriYorum Yaz