Heidi Klum Saç Modelleri

Saçlarınız ve güzelliğiniz için tüyolar;

GÜZELLİK ÜZERİNE
Mm e Boluğıır
Maybelline New York’un ilk Türk marka yüzü oyuncu Merve Boluğur, makyaj ve bakım alışkanlıkları ile güzellik ipuçlarını anlatıyor
Maybelline New York’un yeni yüzüsünüz. Markayla hangi ortak değerleri paylaşıyorsunuz? Maybelline New York trendleri belirleyen, modern, şehirli, asi ve dinamik bir bakış açısına sahip. Bu özelliklere sahip bir markanınyeni marka yüzü olmak benim için oldukça gurur verici. Makyaj tarzım, modaya olan düşkünlüğüm ve kendime özgü tarzımla kendimi tam bir Maybelline New York kızı olarak ifade edebilirim.
Güzellik ikonunuz kim? Güzellik göreceli bir kavramdır. Benim güzellik ikonlarım ise annem ve Marilyn Monroe. Makyaj ile aranız nasıl? Güzel görünmeyi her kadın gibi çok seviyor ve önemsiyorum. Bu anlamda makyaj yapmaktan hoşlanıyorum.
Maybelline makyaj artistlerinden öğrendiğiniz en önemli makyaj sırrı nedir? Maybelline New York ile işbirliğimiz ile birlikte makyaj teknik ve uygulamaları hakkında birçok profesyonel bilgi edindim. Gözlerimi daha ön plana çıkartabilmek için uygulanan göz makyajı da bunlardan en önemlisi oldu. Bunun yanı sıra doğru gölgeleme teknikleriyle yüz hatlarımı daha doğru ortaya çıkarmayı öğrendim.
Kaç yaşında makyaj yapmaya başladınız? Küçükken her küçük kız gibi annemin rujlarını denerdim. Makyaj yapmaya ve bakımlı olmaya küçük yaşlardan itibaren ilgi duyardım, ilk fondötenimi de 14-15 yaşında merak edip aldığımı hatırlıyorum.
Annenizden öğrendiğiniz en önemli güzellik sırrı nedir? Annem benim her zaman idolüm olmuştur.
Onun fikir ve görüşlerine çok önem veririm. Annemden almış olduğum en önemli güzellik sırrı ise,‘Doğallığını bozma,’ olmuştur.

Heidi Klum Saç Modelleri Photo GalleryYorum Yaz