Güzellik konusunda asla yapmam dediğiniz şeyler var mı?

Kalıcı makyaj yaptırmayı sanırım hiç düşünmem. Renkli farları, grafik eyeliner’ı da defile veya özel bir durum olmadıkça biraz zor kullanırım. Ama kişinin yüz hatları kaldırıyorsa güzel durduğu durumlar yok değil.

Sezona girerken makyaj çantanıza eklemeyi düşündüğünüz şeyler var mı?

Dediğim gibi iki ev arasında gidip geldiğim için önce iyice bir temizlik yapmam ve ürünlerimi elemem gerekiyor. Biraz bu alım işini azaltmak istiyorum. Eskiden çok çok alıyordum ve kalıyordu. Sonuçta her ürünün belli bir kullanım süresi var. Oje ve ruj için neler yeni, ne renkler çıktı kesin bakarım ama. Ojede de Tom Ford, Chanel, YSL ve Dior en sevdiklerim. Türkiyede de Pastel benim için vazgeçilmez. Chanel ojeleri çok yenilikçi ve iddalı buluyorum ama kalıcılık konusunda bir tık problem olduğunu düşünüyorum. Kiko ojelerini de seviyorum. Çünkü renk alternatifi çok fazla.

Güzellik konusunda asla yapmam dediğiniz şeyler var mı? Resimleri
Güzellik konusunda asla yapmam dediğiniz şeyler var mı?_3.jpgGüzellik konusunda asla yapmam dediğiniz şeyler var mı?_1.jpgGüzellik konusunda asla yapmam dediğiniz şeyler var mı?_10.jpgGüzellik konusunda asla yapmam dediğiniz şeyler var mı?_6.jpg

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz