Günün rengi: Sarı

Size daha önceden desenlerle aramın pek iyi olmadığından bahsetmiştim. (Hatırlamak için buradan lütfen) Desenlerle aramın iyi olmadığı gibi, renklerle de aram iyi değil! Dolabımın yarısından çoğu beyaz! Kalanını ise siyahlar, griler oluşturuyor. Neon renkler ise benim ‘asla’larım arasında olmakla beraber, çok da büyük konuşmak istemediğimi belirtmek isterim. Ben sezon renklerle barışmaya karar verdim ve işe ‘sarı’dan başladım. Aşağıdaki parçaların hepsini çok beğenmekle birlikte, ben sanırım küçük adımlarla bu işe başlayacağım. Mesela bir küre ya da anahtarlık benim işimi görecektir, şimdilik, ta ki renklenmeye alışana kadar!

Günün rengi: Sarı ResimleriYukarıda örneğini görmüş olduğumuz sarı parçalar benim gibi ‘renk korkusu’ olanlara tavsiye etmiyorum. Özellikle kalem eteğe bayılmış olmakla birlikte, giymeye cesaret edemeyeceğimi belirtmek isterim.

Günün rengi: Sarı Resimleri İşte benim için sarıyı kullanmanın en iyi yollardan biri: aksesuar! Siz de benim gibi aksesuar kullanmayı seviyorsanız, sarıyı kullanırken bu yolu deneyin.

Günün rengi: Sarı Resimleri Biliyorsunuz teknolojinin ilerlemesiyle beraber tekstil firmaları teknolojik ürünler için kılıf,çanta işine de soyundular. Bu sarı rugan kapitoneli ipad çantası, benim için kullanılabilirlik açısından uygun göründü:)

Günün rengi: Sarı Resimleri Eğer sarıyı çekinmeden kullanıyorsanız, yukarıdaki gibi bir çantayı bu sezon mutlaka edinin ve beni sarı anahtarlığımla baş başa bırakın!

Bu arada merak ediyorum, sarı renk konusunda ne düşünüyorsunuz ? Benim gibi bu konuda çekingen misiniz, yoksa içinizden geldiği  gibi  renkleri kullananlardan mısınız?

Yorum Yaz