Göğüs Dekolteli Bluz Modelleri

Kıvamında bir göğüs dekoltesi sağlayan bluz ve bacak boyunu olduğundan uzun gösteren pantolon kombini ile geceden gündüze rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.

Kamp ve trekking’le özdeşleşen doğa botları sokak stiline uyarlandı ve yepyeni yorumlarıyla stil radarına girdi. Bu güçlü parçaları çiçek desenli uçuşan elbiselerle tamamlayarak cool bir görünümü garantileyin.

Paçanın tam altında, bileği saran yeni akım cool ayakkabılar kısa paçalı pantolonları stoklamak için bir bahane. Parlak tokalar ve zarif konik topuklar gibi lüks detaylar 60’lardan esinlenen görünümü 21. yüzyıl şıklığına taşıyor.

Diz üstü seçeneklerinin en sofistike olanları mı? Pahalı, gösterişli kumaşlar ve şık ama dayanıklı topuklular skinny jean’lerle olduğu gibi mini eteklerin de en iddialı tamamlayıcıları olarak öne çıkıyor.

David Bowie’nin Ziggy Stardust alter egosuna kaygısız bir gösteriş katan kadife botlar dikkatleri üzerinize çekecek. Doygun kumaşlar ve kraliyet mücevher tonlarında olan modeller sade kıyafetlere rock ilahlarına yakışacak bir gösteriş katar.

90’larda asi sokak stilinin kahramanları olan kısa ve kalın asker botmarı geri döndü. Ancak bu sefer feminen bir görünüme katkı sağlıyor. Şık tasarımlı yeni modellerle çabasız stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Göğüs Dekolteli Bluz Modelleri Resimleri
Göğüs Dekolteli Bluz Modelleri _17.jpgGöğüs Dekolteli Bluz Modelleri _4.jpgGöğüs Dekolteli Bluz Modelleri _23.jpgGöğüs Dekolteli Bluz Modelleri _3.jpgGöğüs Dekolteli Bluz Modelleri _10.jpgGöğüs Dekolteli Bluz Modelleri _12.jpgGöğüs Dekolteli Bluz Modelleri _28.jpgGöğüs Dekolteli Bluz Modelleri _25.jpg

Yorum Yaz