Gianluca Vacchi

ZENGİNLER DE DANS EDER:

Gianluca Vacchi

İtalyanlar soyunma konusunda bayrağı (ve tişörtlerini) ellerine almış görünüyorlar. İşte “Soyunmanın yaşı yok.” dedirten bir başka sosyal medya fenomeni gene İtalya’dan. Aslında oldukça varlıklı bir işadamı olan Gianluca Vacchi, vücudunun her yerindeki dövmeleri, yaşına rağmen oldukça düzgün olan fiziği, kah teknede kah helikopterde çektiği video ve fotoğraflarla sosyal medyada elden ele dolaşan isimlerden biri son dönemde. Eşi (ya da sevgilisi) ile tekne güvertesinde altında fuşya mayosuyla kendi uydurdukları koreografiyle dans ettikleri videolar, son dönemin en çok izlenenlerinden.

KLİŞELER İYİDİR

Aşırı varlıklı yaşamı, bunu paylaşmakta sakınca görmemesi, zengin kız-fakir çocuk dizilerinin hayranı olan ülkemizde ve meğerse bu dizilere bir o kadar hayran oldukları, bizim dizileri ihraç etmeleriyle ortaya çıkan Avrupalılar arasında oldukça popüler olmasına sebep oluyor, denebilir. @gianlucavacchi

Gianlucayılından beri bütün zengin ortaklarının takip ettiğiInstagram’ında dans figürlerini geliştiriyor.

Jungle İstanbul’da 2500 m2 alan içerisinde yüzlerce egzotik canlı bir arada!

Dev yılanlardan, büyük örümceklere rengarenk kurbağalardan, timsahlara tünel akvaryum içerisinde köpekbalıklarından, tropik resif balıklarına, dev kara kaplumbağalarına ve egzotik kuşlara kadar Hepsi tek bir yerde!

Gianluca Vacchi Resimleri
Gianluca Vacchi_3.jpg

Gianluca Vacchi_2.jpg

Gianluca Vacchi_1.jpg

Gianluca Vacchi_10.jpg

Gianluca Vacchi_9.jpg

Gianluca Vacchi_7.jpg

Gianluca Vacchi_4.jpg

Yorum Yaz