Gelinlik Saç Modelleri

Genellikle gelinin sade kıyafetler giydiği, sade makyaj ve aksesuarsız şekilde düğünde bulunduğu düşünülür. Pek çok gelin de bu düşünceler doğrultusunda çeşitli sınırlamalara maruz kalarak geçirir düğününü. Aslında her şey sizin istediğiniz gibi de olabilir. Düğün gününün unutulmayanı olmak istemezmisiniz? Bunun için pek çok yöntem olsa da biz size biraz sıra dışı olanından bahsedeceğiz.

Tabii ki gelinliğinizle gelin saç modelinizin uyumlu olması gerektiğini biliyorsunuz. Peki ama giyeceğiniz modele yalnızca tek saç modelinin uymayacağının da farkında mısınız? O yüzden yalnızca olması gereken bir model varmış ve siz de onu arıyormuşsunuz gibi davranmayın. Kendinizi sıradanlıktan uzak modellere de açın.

gelin saç modellerinin kimileri cesaret ister. Ve bu cesaret örneğini sergileyip sıra dışı gelin saç modellerinden birini tercih eden bayanlar emin olun düğün günlerinin en unutulmayan kişisi haline gelir. Belki ilk anda yadırganabilir fakat tasarımda mükemmellik yakalandığı takdirde, sıradangelin saç modellerinden çok daha etkili sonuçlar verdiğini bilerek düğün gününüze hazırlandığınız takdirde, sonuçtan bir hayli memnun kalacağınıza eminiz.

Kıvırcık saçlı gelin adaylarında saçlarının doğasına göregelin saç modelleri, gelin başı modellerini seçmelerini tavsiye ederim. Ancak değişikgelin saç modelleri de deneyebilirler. Daha iri dalgalı daha düz modellerlerle daha düz saçlarla yapılmış topuzları dagelin başı modelleri için kullanabilirler.

Yalnız sıcak dönemlere geliyorsa veya yaz aylarına yani kapalı mekanlara terleme olayı ve rutubet yüksek ise kendi dalgalarıyla yapılmışgelin başı modellerini tavsiye ederim. Çünkü rutubetten düzleştirilmiş saçlar kuruyacaktır çünkü terlemeden ve rutubetten saçta dalgalanmalar olacaktır.

Ve saçın temiz görüntüsü asaleti yok olmaya başlayacaktır ve çirkin bir görüntü bakımsız bir hal almaya başlayacaktır o yüzden rutubetli ve sıcak bir ortamda bulunacak ise gelinimizgelin başı modellerini kendi dalgasıyla bir topuz yapılmasını tavsiye ederim.

Gelinlik Saç Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz