Fransız efsanesi Baccarat Kristalleri

Fransız efsanesi Baccarat rengini çoktan belirledi. Yeni evlenecekler için benzersiz ürün seçenekleriyle alışılmışın dışında seçenekler sunan kristal sanat ürünleri çoktan görücüye çıktı bile. İçerisinde altın bulunan yakut kırmızısı rengini adeta bir simge gibi kullanan Baccarat yeni seneye damgasını “Blue Wave” konseptiyle vuruyor. “Bleu de travail” (fransız işçi ceketi) lerle başlayan moda şovuyla tanıtılan ürünleri, mavinin neredeyse her tonuna ev sahipliği yapıyor. Kobalt mavisi, Riviera mavisi ve Lavanta mavisi bunlardan sadece birkaçı.

Kral XVIIL Louis misafirlerini ağırlamak için farklı bardakların üretilmesi emrini vererek bir moda başlatmıştı. Ve bugün de Baccarat, tıpkı 230 yılı aşkındır yaptığı gibi, kristallerinin efsanesini hünerli tasarımcıları ile devam ettiriyor.

Alanlarım mavi kristal ışığıyla aydınlatmayı bekliyor adeta… Türkiye’de markanın distribütörlüğünü yapan BMS, Baccarat kristallerinin ışıltılı dünyasından içeri adım atmanız için sizleri Etiler’deki mağazasına davet ediyor. Sayılı üretim olan mavi renkli kristal ürünler hakkında detaylı bilgi için 0(212) 263 64 oö’dan yetkililere ulaşabilir ve ?m®.bms.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Geçtiğimiz senelerde markanın ikonik sembolü Harcourt tasarımı ile mavi kristali buluşturarak dizayn edilen satranç takımı, Harcourt’un bir nevi tekrar yonımlanışmı akıllara getiriyor.yılında 250. yılım kutlayan markanın yenilikçi bakış açışım gösteriyor. Markanın ürünlerinden bahsetmek, bu efsanevi tarihindeki tasarımlarını anlatmak, marka hakkında sıfat kullanmaya ihtiyaç duymaksızın markayı fazlasıyla anlatıyor. Bir klasik olan Harcourt Koleksiyonu mavi, gümüş, beyaz renkli aksesuar kullanımıyla yeni evleneceklerin masalarım ve yaşam

Fransız efsanesi Baccarat Kristalleri Resimleri
Fransız efsanesi Baccarat Kristalleri_5.jpg

Fransız efsanesi Baccarat Kristalleri_6.jpg

Fransız efsanesi Baccarat Kristalleri_4.jpg

Fransız efsanesi Baccarat Kristalleri_3.jpg

Fransız efsanesi Baccarat Kristalleri_0.jpgFransız efsanesi Baccarat Kristalleri_7.jpg

Fransız efsanesi Baccarat Kristalleri_2.jpg

Fransız efsanesi Baccarat Kristalleri_1.jpg

Yorum Yaz