Forma Girmenin Yeni Yolları

AYDINLANMA ÇAĞI STRESİ KATLAYAN SPOR AKTİVİTELERİNE SON! BEDENİNİZİ ÇALIŞTIRIRKEN RUHUNUZU DİNLENDİREN MOLALARLA RAHAT BİR NEFES ALMA, BELKİ DE ALIŞTIĞINIZ O SALONDAN ÇIKMA ZAMANI.

Ne kadar arasak da Türkçede ideal karşılığını bulamadığımız, dolayısıyla İngilizce haliyle dergimizin bölümlerinden birinin başlığı haline gelen wellness terimi; ruhsal, fiziksel ve sosyal anlamda mutlu ve sağlıklı yaşamak olarak tanımlanabilir. Yani duygularımız, bedenimiz ve hayata bakışımız açısından daha iyi hissederek yaşamak! Bunu kim istemez ki? Biz de şehir hayatının kaosunda bir tatlı huzur vaat eden wellness’a hayatta hak ettiği yeri ayırıyoruz ve sağlıklı yaşam odaklı içeriğimizi artırıyoruz.

Ruh sağlığınızı fiziksel sağlığınızla gitgide aynı derecede önemsemeye başladığınızın bilincinde olduğumuz için. Sonbahar sayımızda wellness’a ‘bütünsel’ bir yaklaşım sergiliyoruz: ’An’da kalmanın ve forma girmenin yeni yollarını takdimimizdir.

1 DNAFIT

Nedir? Sağlıklı ve uzun yaşam, doğru beslenme ve güçlü bir spor performansı için geliştirilmiş bir gen testi olan DNAFit. bireyin potansiyelini ortaya çıkarmak için genetik şifresini çözüyor ve kişiye özel bir rehber, bir nevi yol haritası sunuyor.

Faydaları neler? Her insanın eşsiz bir DNA yapısı olduğunu savunan DNAFit; kişiye nasıl besleneceği, spor yapacağı ve yaşayacağı hakkında rehberlik sağladığı için.denemeyanılma yöntemine son verilmiş oluyor. Bir başkasının kapasitesine ve hedeflerine göre değil, sizin gerçek potansiyelinize göre oluşturulmuş raporlarla hareket ediyorsunuz. Bilimsel verilere dayalı, ‘hedef odaklı’ egzersizlerle, daha kısa sürede ve kalıcı sonuçlar alabiliyorsunuz.

Nerede? Basit bir tükürük testi olan DNAFit’i uyguladıktan sonra. Hillside City Club Sports Team’in size özel hazırladığı programlarla yeni bir ‘yaşam tarzı’ benimseyebilir, fitness’ın yanı sıra wellness hedeflerinize de daha hızlı ulaşabilirsiniz.

hillsidecityclub.com

Forma Girmenin Yeni Yolları Resimleri
Forma Girmenin Yeni Yolları _5.jpgForma Girmenin Yeni Yolları _18.jpgForma Girmenin Yeni Yolları _17.jpgForma Girmenin Yeni Yolları _24.jpg

Yorum Yaz