Faik Sönmez Abiye Modelleri

Şurada gördüğün iki modelden ne farkın var? Faik Sönmez stilini konuşturacağın fotoğraflarını merakla bekliyoruz! Seninle birlikte gerçekleştireceğimiz çekim içinse acayip heyecanlıyız!

Oyunumuz şöyle: 31 Ekim tarihine kadar istediğin Faik Sönmez mağazasına girip 38 bedenden başlayan koleksiyondan bir kombin yaratıyorsun. Bu kombinle çektiğin fotoğrafını, ALL ve Faik Sönmez Instagram hesaplarında #modaherbedende ve #fashionforALL hastag’leri ile mention’layarak paylaşıyorsun. Sonrası mı? Gerisi bizde! Jürimiz kombinler arasından en iyilerini seçiyor ve ‘ALL Aralık’ sayısında Faik Sönmez kıyafetleriyle bir moda çekimine dahil oluyorsun; hem de model olarak! Seçilecek dört kişi ayrıca, Faik Sönmez’den 500 TL’lik hediye çeki kazanacak. Çekimler Aralık ayı boyunca ALL dergide, all.com.tr’de ve ALL sosyal medya hesaplarından ve ALL iPad’den yayınlanacak.

Sezon geçişi heyecanını yaşarken aşıladığımız dallar, bu Ekim iyi meyve verecek! Tek ağaçta 6 çeşit stil çiçeği, şimdi dönem kadınları için açıyor! öykü akdaş fotoğraf özkan önal

Teknolojinin hayatın neredeyse tamarm.-olduğu günümüzde, fedakarlık yapıp kalite için görünümden ödün verecek değiliz! Tasarımın detayları sayesinde, artık hem şık ol hem de teknolojini\ keyfini çıkar! tomrİsrandan canbulat fotoğraf özkan önal

Bu seferki stil matematiğimiz bütün dümenleri 8farklı rotaya kırdırıyor! Rüzgar, fırtına, yağm ur, çam ur demeden kendimizi bu sefer denizci akıntısına kaptırdık, 8/8 kaptanları için stil notları hazır, şimdi iskele alabanda ve yelkenler fora!

Kim dem iş deniz yaln ız kum ve güneştir diye. Lodos bitti, rüzgar arkadan esiyor, şapkaları taktık, halatlar elim izde, düğümleri yeni 8/8 kombinleri için attık! Kırm ızı, lacivert ve beyaz rüyalarla dolu yeni denizci günlüğü sayfaları dönsün bakalım.

Faik Sönmez Abiye Modelleri Resimleri
faik-sonmez-elbise-2013-8.jpg

faik-sonmez-2011-abiye-koleksiyonu101.jpg

faik-s%C3%B6nmez-abiye-3.jpg

2016-faik-sonmez-abiye-koleksiyonu.jpg

faik-sonmez-buyuk-beden-ilkbahar-yaz-07.jpg

Faik-Sönmez-Elbise-Modelleri8.jpg

faik-sonmez-buyuk-beden-bayan-elbise-modelleri-kadin-moda.jpg

faik-sonmez-buyuk-beden-elbise-koleksiyonlari.jpg

faik-sonmez-buyuk-beden-abiyeler-14.jpg

faik-sonmez-elbise-2013-7.jpg

Yorum Yaz