Ev Dekorasyonuna İlham Veren En Yeni ve Çarpıcı Ürünler…

Üretkenliği ve yenilikçi tasarımlarıyla Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından Casa, minimalist ve çağdaş tasarım anlayışını yansıttığı koleksiyonlarını yeni tasarımlarıyla zenginleştiriyor. Markanın yeni tasarımlarıyla genişlettiği koleksiyonda; doğal ahşap malzeme ve mermer bir arada kullanılmış. Sonbaharı ve sakinliği çağrıştıran renkler tercih edilerek tasarlanan yeni oturma sistemleri ile de modern, konforlu ve kullanışlı mekânlar yaratmanız mümkün.

Sofralarda Kuzey Rüzgârı

2 Dünyaca ünlü ve tasarım literatürüne girmiş tasarımcıların imzaladığı koleksiyonlarıyla tanınan iittala sade, yalın ve elegan çizgileriyle ayrıcalıklı sofraların vazgeçilmezi. Fince” çiy damlası” anlamına gelen “Kastehelmi”, iittala’nın kendine has karakterini veren küçük cam boncukların esin kaynağı. İlk kez ve orijinal olarak Oiva Toikka tarafından 1964 yılında tasarlanan Kastehelmi serisi, yılında yeniden elden geçirildi.

Ev Dekorasyonuna İlham Veren En Yeni ve Çarpıcı Ürünler… Resimleri
Ev Dekorasyonuna İlham Veren En Yeni ve Çarpıcı Ürünler._3.jpgEv Dekorasyonuna İlham Veren En Yeni ve Çarpıcı Ürünler._15.jpgEv Dekorasyonuna İlham Veren En Yeni ve Çarpıcı Ürünler._2.jpgEv Dekorasyonuna İlham Veren En Yeni ve Çarpıcı Ürünler._12.jpgEv Dekorasyonuna İlham Veren En Yeni ve Çarpıcı Ürünler._11.jpgEv Dekorasyonuna İlham Veren En Yeni ve Çarpıcı Ürünler._14.jpgEv Dekorasyonuna İlham Veren En Yeni ve Çarpıcı Ürünler._18.jpgEv Dekorasyonuna İlham Veren En Yeni ve Çarpıcı Ürünler._16.jpg

Yorum Yaz