Erkeklerin hoşlandıkları bayan trendleri

Bayanlar çoğu kez bana soruyorlar. Bir erkek bayanda en çok neyi arıyor diye. İşte o sorunun cevabını sizlere detaylı bir şekilde vermek istiyorum. Öncelikle bir erkeği etkilemek istiyorsanız, kesinlikle kışkırtıcı ve iddialı görünmelisiniz. Peki bunlar nelerdir diye soracak olursanız, gelin hep birlikte adım adım ilerleyelim.

Mini Etek

Bir erkek için en çok dikkat çeken tasarım, mini etek tasarımıdır diyebiliriz. Erkeklerin en çok dikkat ettiği alan bayanların bacakları oluyor. Bu yüzden tercihleriniz arasında her zaman için mini etek tasarımlarınızı ön planda tutmayı ihmal etmeyin.

Kırmızı Ruj

Seksapel denince erkeklerin aklına gelen şeylerin başında geliyor. Dağıldığı zaman ya da çok abartılı bir kıyafetle korkunç göründüğünü düşünen erkeklerin sayısı ise oldukça fazla. Erkekler, kırmızı ruju hakkını verebilen kadınların sürmesinden yana.

Mini Siyah Elbise

Son zamanlarda kadınlar pullara, payetlere merak saldı. Oysa ki erkekler, hiçbirinin mini siyah bir elbisenin yarattığı zarafeti yaratmadığı düşüncesinde. Siz de siyah mini elbisenizi siyah stilettolarınız ile tamamlayarak, erkeklerin sevdiği görünümü elde edebilirsiniz.

Skinny Pantolon

Yüksek belli ya da İspanyol paçalı pantolonlara inat erkeklerin tercihi skinny Jeanlar. Topuklu ayakkabı ile harika göründüğünü düşünen erkeklerin sayısı ise oldukça fazla. Bu sezon kaşe montlar ve kazaklarla tamamlayacağınız bu jeanlerle çok şık görüneceksiniz.

Stiletto

Erkekler hiçbir şeyin kadınların bacaklarını bu denli seksi ve göz alıcı gösteremediğini düşünüyorlar. İnce topuklularla yürüyebilen kadınlar ise diğerlerine göre daha avantajlılar. Siz de bu tarz ayakkabılar günlük kombinlerinizle tamamlamaktan çekinmeyin.

Portföy Çanta

Kadınların kendilerinden büyük çanta takmalarına bir türlü anlam veremeyen erkekler, kadınlarda portföy çantayı çok beğeniyorlar. Bakımlı ellere çok yakışan zarif portföy çantalar, kadınların mutlaka kullanmaları gerekenler arasında.

Erkeklerin hoşlandıkları bayan trendleri ResimleriYorum Yaz