En iyi parfüm hangisi?

TOM FORD ORCHID SOLEIL EAU DE PARFUM

Stilinizi tamamlayacak eşsiz bir koku arayışındaysanız; o zaman Tom Ford imzalı parfümlerle tanışmamışsınız demektir. Ünlü modacının son parfümü Orchid Soleil Eau de Parfum, Temmuz ayının son günlerinden beri raflarda. Ve tam da aradığınız koku olabilir.

Tom Ford’un ifade edilmesi güç, bağımlılık yaratan efsanesi Black Orchid’in yeniden yorumlanması Orchid Soleil ile tanıştınız mı? Doğanın göz alıcı ve duygusal etkisinden esinlenen bu yeni koku, Tom Ford kadınının baştan çıkarıcı aurası ve ılık teni ile mükemmel bir uyum sağlıyor.

Soleil serisinin bu kadınsı vamp kokusu Tom Ford imajına yakışır bir nota ağırlığı taşıyor. Nota geçişleri asla karışmıyor açılışta meyve aromaları, kalbinde çiçeksiler ve son bitiş vuruşu vanilya ve ağırlıklı orkide notaları ile kokuya farklı kadın karakterleri kazandırıyor. “Orchid Soleil” iddialı bir yaz (gece – gündüz) kokusu temsilcisi olarak akıllara kazınacak yeni bir alışkanlık olacak gibi görünüyor.

Orchid Soleil; güneş yağının cilde yapışan ışıltısına ithafen; kadın ruhunun hareketli ve tutkulu hislerine temas eden bir koku.

Kendine güvenen, ağır kokuların hakkını veren, enerjik, nadide bir orkide kadınının en doğru seçimi olabilir. Neden mi? Çünkü üst notalarında turunçgiller ve pembe karabiberin taze selvi ağacı ile harmanlanması parfümün ışıldayan taze kalbini oluşturuyor. Black Orchid’in yoğun baştan çıkarıcılığı, parfümün genelinde enerjisini hissettiriyor. Örümcek zambak ve tüberozun birbine karışan bütünlüğü, zapt edilemez şekilde tüm vücudunuzu sarıyor. Alt notalarda, vanilya, kremsi kestane aroması ve paçuli, parfümün kalbini çevreleyerek ilham verici bir atmofer yaratıyor. Modern sanat ile yorumlanmış, ince oyuklu, yivli pembe altın tonlarındaki cam şişe şık duruşuyla farkını ortaya koyuyor.

En iyi parfüm hangisi? Photo Gallery
En iyi parfüm hangisi?_0.jpgEn iyi parfüm hangisi?_7.jpgEn iyi parfüm hangisi?_5.jpgEn iyi parfüm hangisi?_2.jpgEn iyi parfüm hangisi?_8.jpgEn iyi parfüm hangisi?_12.jpg

Yorum Yaz