Emmy Rossum Saç Modelleri

Detayları asla kaçırmayın
Gün içerisinde değişen ışık, çektiğiniz fotoğrafları etkiler. Note 4’ün, düşük ışık koşullarında bile en iyi performansı sunmak için %60 daha fazla ışık alan parlak objektifi ve 120 derecelik Geniş Açılı Selfie özelliğiyle geliştirilmiş ön kamerası size yepyeni bir fotoğraf deneyimi sunuyor. Çektiğiniz fotoğrafların ve onlara Note 4’ün HD’den bile dört kat yüksek çözünürlük ve piksel yoğunluğu sağlayan Quad HD Süper AMOLED ekranından bakmanın keyfini çıkarın…
S Pen ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın
Yaratıcılığınızı ve becerinizi ortaya koyacağınız projeler yapmayı seviyor musunuz? Gerçek kalem ve not alma deneyimi sunan S Pen ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarmaya hazır olun. S Pen’in hassas dokunuşuyla projeleriniz için eskizler çizebilir, kafanızdaki fikirleri yaratıcı notlar olarak kaydedebilirsiniz. Fotoğraf Notu özelliği ile tahtada, dergide ya da kitapta gördüğünüz ilginç bir proje fikrinin fotoğrafını çekip üzerinde dilediğiniz değişikliği yaparak kendinize özel notlar yaratabilirsiniz.
Aynı anda birden fazla iş yapın
Tek bir ekrana sıkışıp kalmak artık tarih oluyor. Note 4’ün Gelişmiş Çoklu Görev özelliğiyle aynı anda i veya daha fazla uygulamayı kullanabilir, e-postanızı kontrol ederken bir yandan sosyal medya hesaplarınıza göz atabilirsiniz. Ayrıca yeni S Pen’in Akıllı Seçim özelliğiyle de birden fazla metin veya fotoğrafı bir kerede kopyalayalayarak hızınıza lıız katabilirsiniz.
Kirpiklerinizi kalem ya da eyeliner ile kontür uygulamadan önce kıvırın.
Ardell takma kirpik, No: 105 siyah, 24,50 TL; eczanelerde.

Emmy Rossum Saç Modelleri Photo GalleryYorum Yaz