Dionysos Hotel

SAĞLIKLI YAŞAM

Gizli bir koyda hem dinlenmek hem de güzelleşmek için rotayı Bozburun Yarımadasında yer alan Dionysos’Hotel’e çeviriyoruz.

Bozburun Yarımadası’nın saklı koylarından Kumlubük’te yer alan Dionysos Hotel, hem tatil hem de rahatlama ve bakım için ideal bir destinasyon. Otelin spa merkezinde uygulanan kişiye özel yüz ve vücut bakımlarıyla daha genç bir cilde ve arınmış bir bedene sahip olabilirsiniz.

GENÇLİĞİN SIRRINI KEŞFEDİN

Avrupalı kadınların ilahı haline gelen ve Finlandiya’da 100 bin satan The Body Lean and Lifted kitabının yazarı Finlandiyalı antrenör Marja Putkisto’nun kendi geliştirdiği bir güzelleşme yöntemi olan Putkisto metodu, bir çeşit streching yani esnetme yöntemi. Bu metod kas boyunu uzatarak kişinin fiziğini ve duruşunu geliştirmesine imkan tanıyor. Dolaşım sisteminin gelişmesi, selülitlerde azalma, zayıflama ve güçlü kemik yoğunluğu sağlayan bu metod aynı zamanda oldukça enerji yükseltici.

Tel: (0252) 476 79 57

AJANDANIZA NOT EDİN

Marja Putkisto, 8-15 Ekim ’de Body Lean & Lifted tekniğiyle Dionysos Hotel’de bir workshop düzenliyor. Şimdiden rezervasyon yaptırın.

MODA DÜNYASININ EN İYİ VE EN YENİLERİ BURADA! SEZONUN HİT STİL HİKAYELERİNE KULAK VERİN! AĞUSTOS ROMANSI

Sonbahar/Kış koleksiyonlarına göz kırpmadan hemen önce, sezonları karıştırıp, üç farklı hikaye yazıyoruz. Biri geçmişle bugünü harmanlıyor, diğeri en cool spor parçaları giyiniyor, diğeri ise bir kapak anlatısında sezonun altını çiziyor.

Elbise, Machka 755 TL “İyilik bulaşıcıdır!”

Dionysos Hotel Resimleri
Dionysos Hotel_6.jpg

Dionysos Hotel_5.jpg

Dionysos Hotel_4.jpg

Dionysos Hotel_3.jpgDionysos Hotel_1.jpg

Dionysos Hotel_0.jpg

Yorum Yaz