Desa Bayan Ayakkabı Modelleri

DESA İLE MİLANO GÜNLÜGÜ

Desa’nın çağdaş sanatın öncülerinden, İngiliz heykeltıraş Dame Barbara Hepwortn’un 20. yüzyıla damga vurmuş eserlerinden ilham alarak yarattığı Nineteenseventytvvo koleksiyonu, Milano Moda Haftası’nda tanıtıldı.

Desa bu yıl Milano Moda Haftası Takvimi’nde üçüncü kez yer aldı ve Carlton Hotel Baglioni’de verilen davette Nineteenseventytwo koleksiyonunu tanıttı. Desa Genel Müdürü Burak Çelet ve Desa Nineteenseventytwo Kreatif Direktörü Tonya Hawkes’m evsahipliğinde gerçekleşen davete, Conde Nast International’ın moda direktörü Suzy Menkez ve New York Times’ın moda editörü Vanessa Friedman katıldı.

Çağdaş sanatın öncülerinden kabul edilen, Ingiliz heykeltıraş ve sanatçı Dame Barbara Hepworth’tun 20. yüzyıla damga vurmuş eserlerinden ilham alarak tasarlanan koleksiyonda, saf geometrik çizgiler göze çarparken eşsiz kavisli desenler de yeniliğin kapılarını aralıyor. Desa’nın çantalarını satışa sunduğu ilk yıl olan 1972’ye ithafen hazırlanan üstün kaliteye sahip el işçiliğiyle üretilmiş minimal tasarımlar, iyi düşünülmüş, hafif ve modern çizgilerle birleşiyor.

Desa Nineteenseventytwo’nun İtalya’dan ithal ederek doğal dokusunu bozmadan ürettiği keçi derisi parçalar, üstün kalitesiyle uzun ömürlü bir dayanıklılık sunuyor. Lake kırmızı, siyah ve yeşilin farklı tonlarında üretilen devekuşu derisine sahip bu yılın trendi lüks parçalarsa koleksiyona egzotik bir hava katıyor. Yüzyıl ortası modem tarz koleksiyonun temasını ve ilhamını oluştururken büyük boy ürünlere odaklanıldığı gözleniyor. Ayrıca koleksiyonda aksesuarlar altın rengiyle hareketlendirilmiş.

Desa Bayan Ayakkabı Modelleri Resimleri
Desa Bayan Ayakkabı Modelleri_3.jpgbayan-kışlık-desa-ayakkabı.jpgdesa-ayakkabı-bayan.jpgdesa-bağcıklı-bayan-ayakkabı-modelleri.jpg2016-Bayan-ayakkabı-modası.jpg2016-desa-bayan-bot-modelleri.jpgdesa-erkek-ayakkabı.jpgDesa Bayan Ayakkabı Modelleri_0.jpgBayan-Spor-Ayakkabi-Modelleri-2016_20.jpgDesa Bayan Ayakkabı Modelleri_1.jpg

Yorum Yaz