CHI Silk Infusion Saç Bakım Serumu

SAÇLARDA YENİ BAŞLANGIÇ

Geri çekilin yıpranan saçlar! Sahnede gücünü ipekten alan onarıcı CHI Silk Infusion saç bakım serumu var. Bırakın saçlarınız onun dinamik enerjisiyle canlanıp dans etsin!

Kimyasalların yıpratmadığı saç mı kalmış? Kim hayatını yüzme havuzuna girmeden, kendini denizin serin sularına bırakmadan geçirmiş? Elimizde olmayan sebeplerle saçlarımız yıllar içinde eski parlaklığını kaybedip yıpranıyor.

Oysa aynaya baktığımızda mükemmel görünümlü ışıldayan saçlar kötü saç günlerine karşı gelirken, psikolojimizi de pozitif yöne çeker. Yaz sonrası güneşin zararlı ışınları, denizin tuzu ve havuzun kloru yüzünden saçlarımızda yıpranmalar başlar. Boya veya şekillendirici gibi işlemler de söz konusuysa, ister istemez bir süre sonra canlılıklarını kaybederler. Ama neyse ki uygun ürün seçimiyle onları tekrar muhteşem, bakımlı ve parlak görünüme kavuşturmak mümkün. CHI, tüm yıpranma sorunlarını ortadan kaldırıp saçları onarmak üzere ABD’den yola çıkıyor! İpek içerikli Silk Infusion saç bakım serumu, patentli teknolojisiyle saçlarınıza hayat vermeye hazır, peki siz yenilenmeye hazır mısınız?

KABUK DEĞİŞTİRME ZAMANI

CHI, yıpranan, dökülen ve çok işlem gören saçları onarmak üzere sizi Silk Infusion’a davet ediyor. Bu ürün yoğunlaştırılmış ipek özleriyle saçınızı dipten uca beslerken yapılandırıyor. Farklı saç tipleri ve sorunları için geliştirilmiş Silk Infusion, ipek teknolojisiyle saç dökülmelerini azaltıp onlara hacim katmayı vadediyor. Uygulandığı andan itibaren hızlıca emilip herhangi ağırlık hissi yaratmadan saçlarınızı nemlendiriyor. Bu arada CHI saç bakım ürünleri, paraben ve sülfat içermiyor. İpeksi yumuşaklık ve göz alıcı parlaklıkla beraber saçlarınızın yeniden canlanmasını istiyorsanız bu ürün tam size göre.

CHI Silk Infusion Saç Bakım Serumu Resimleri
CHI Silk Infusion Saç Bakım Serumu_5.jpg

CHI Silk Infusion Saç Bakım Serumu_0.jpg

CHI Silk Infusion Saç Bakım Serumu_3.jpg

CHI Silk Infusion Saç Bakım Serumu_1.jpg

Yorum Yaz