Chanel Elbise Modelleri 2021

Parizyen Şıklığın İzinde: Chanel

Chanel, yıllar sonra şovunu Grand Palais dışına taşıma kararı aldı. 70’lerin Parizyen şıklığını kışa ayak uydurmak adına kayak ruhuyla birleştiren Chanel Sonbahar/Kış 2021 koleksiyonu, samimiyetiyle ön plana çıkan Castel gece kulübünde sergilendi.

İçinde yaşadığımız zamanın da etkisiyle sıcak ve canlı bir mekan arayışı içinde olan Virginie Viard, “Mankenlerin kendileri için bir gösteri yaptıklarını, odadan odaya geçtiklerini, paltolarını vestiyerde yığdıklarını ve üstlerini değiştirip bir sonraki kata çıktıklarını hayal ettim. Ve Karl’ın bana uzun zaman önce anlattığı şovları düşündüm.

Castel’i birçok salonu, döner merdiveni, barı, modellerin kendilerini giydirip birlikte makyaj yapabilecekleri ve gece eğlenebilecekleri küçük bir ev tarzında olması nedeniyle çok seviyorum” açıklamasında bulundu. Arka planda Diana Ross’un “Do You Know Where You’re Going To?” şarkısının çaldığı defilenin açılışı erkeklerin de gardırop klasiği olan klasik kabanlarla yapıldı.

Chanel Elbise Modelleri 2021 ResimleriErkek giyimin ikonik kumaşlarından üretilen kabanlara; sonbahar ve kışın özgü parçalarının yanı sıra, gümüş parıltılı ve kapitone tulumlar, kokteyl elbiseleri, desenli Norveç kazakları gibi “yatırım yapılabilecek” klasik parçalar da eşlik etti. Çiçekli siyah dantel kombinezonların, crop ceketlerle giyilen kayak pantolonlarının, tığ işi midi boy eteklerin ve saçaklı takımların domine ettiği koleksiyon, neşe ve çoşkuyu yansıtmayı başardı. Siluetlerin kendisine Stella Tennant’ın cazibesini ve belirli parçaları giyme şeklini hatırlattığını belirten Viard’ı, gelecek kış gardırobumuza yön verdiği için kutluyoruz!

Yorum Yaz