CANDICE SWANEPOEL NEW YORK, 2017

En başarılı çıplak pozlar, sağlam dostluklardan doğuyor. Vivanco ve top model Swanepoel da birbirlerini uzun süredir tanıyorlarmış. Moda çekimiyle geçen bir günün sonunda. Vivanco bu yüzden Swanepoel’a rahatlıkla çıplak poz teklifini sunabilmiş. İnsana tekinsizlik duygusu veren, enteresan bir ışık vardı” diyor Vivanco. “Zamanı geldi, herkes seti terk etsin dedim. Etrafımda artan bir enerji hissediyordum.

Vivanco. Watson’ın hem neşeli hem de hüzünlü yönünü fotoğrafa yansıtmak istemiş. Sanırım hüzünlü pozunu daha çok seviyorum diyor. Onu kısa saçlarıyla fotoğraflamaktan çok keyif almış çünkü bu halinin unutulmaz aktris Jean Seberg’e benzediğini düşünüyor. Bu onunla yaptığımız ilk çekimdi, sonra bir kez daha birlikte çalıştık. Sadece bu iki çekimden bile bir kitap çıkar bence. Emma kamerayla o kadar iyi anlaşıyor ki.

CANDICE SWANEPOEL NEW YORK, 2017 Resimleri
CANDICE SWANEPOEL NEW YORK, 2017_2.jpgCANDICE SWANEPOEL NEW YORK, 2017_5.jpgCANDICE SWANEPOEL NEW YORK, 2017_6.jpgCANDICE SWANEPOEL NEW YORK, 2017_16.jpgCANDICE SWANEPOEL NEW YORK, 2017_3.jpg

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz