CALVIN KLEIN ERKEK KOLEKSİYONU

CUMA METALİK

Kalabalıklar içinde ilk bakışta fark edilen, cüretkar adam. Metalik kozu, moda haftaları sırasında sık kullanılıyor. Zira yanardöner renklerde giyinen biri, sokak stillerini görüntüleyen fotoğrafçıların anında dikkatini çekiyor. Calvin Klein Collection erkek koleksiyonları kreatif direktörü Italo Zucchelli. altın gümüş ve rose naylondan tasarladığı parçalarla bu eğilimi vurgulayanlardan. Zucchelli’nin yaklaşımında seviyeler söz konusu: Örneğin altın anorak ileri seviyeyi temsil ederken, altın astarlı siyah trençkot akıma daha temkinli yaklaşıyor. ‘Gösteriş’ gerisinde durduğunuz bir kelime değilse, cuma gecesi için metalik bir trençkot ya da metalik bir deri ceket banko seçim. Bu tür dış giyim parçalarını, beyaz tişört, siyah triko gibi sade parçalarla eşleştirin. Metalikleri canlı renkler yerine, siyahbeyaz İkilisi ve nötr tonlarla kullanın. Denim gömlek gibi casual tasarımlar, gündüz giyiminde metaliğin şaşaasını yumuşatmak için ideal.

Görüldüğü podyumlar: Versace. Dsquared2. Katie Eary. Emporio Armani

CUMARTESİ YETMİŞLER

60’lı yılların sonunda barış yanlısı özgürlükçü hareketle birlikte yükselen androjen hippi görünüm. 70’li yıllarda zirve yaptı. Dennis Hopper’ın başı çektiği şehirli kovboy imajı. Ramones ve punk rock estetiği. Steve Mcûueen ve süet ceketleri, dönemin akılda kalan diğer referans görünümleri. 70’ler benim için, markam için,îmaj olarak en güçlü yıllar. Gucci’nin bir ruhu var. Ve bu ruh en çok 70’lerinkiyle örtüşüyor. Kreatif direktör Alessandro Michele’nin gelişiyle bir tasarım devrimi yaşayan İtalyan modaevi Gucci. bu sezon bireyselliğin öne çıktığı bir başka vintage hikaye anlatıyor. Yakası kürklü bomber ceketler, kadife eşofman takımlar, floral desenli gömlekler… Karakteristik bir 70’ler görünümü için bu sezon yelken paça bir denim pantolon edinin.

Görüldüğü podyumlar: Burberry. Roberto Cavalli. Saint Laurent. Topman. Coach 1941

CALVIN KLEIN ERKEK KOLEKSİYONU Photo Gallery
CALVIN KLEIN ERKEK KOLEKSİYONU _2.jpgCALVIN KLEIN ERKEK KOLEKSİYONU _3.jpgCALVIN KLEIN ERKEK KOLEKSİYONU _0.jpgCALVIN KLEIN ERKEK KOLEKSİYONU _4.jpgCALVIN KLEIN ERKEK KOLEKSİYONU _11.jpgCALVIN KLEIN ERKEK KOLEKSİYONU _9.jpgCALVIN KLEIN ERKEK KOLEKSİYONU _41.jpgCALVIN KLEIN ERKEK KOLEKSİYONU _31.jpgCALVIN KLEIN ERKEK KOLEKSİYONU _36.jpgCALVIN KLEIN ERKEK KOLEKSİYONU _37.jpgCALVIN KLEIN ERKEK KOLEKSİYONU _28.jpg

Yorum Yaz