Bvlgari mücevher parfüm koleksiyonu

B V LG A R I
Bvlgari’nin ilk bakışta mücevheri andıran yeni parfüm koleksiyonu Le Gemme’de yer alan altı farklı kokunun her biri ruh hali göğün ve dünyanın rengi gibi değişen kadınlara adanmış. Parfümü kendi iç manzarasıyla uyumlu olarak eşleşen bir mücevher kümesi gibi kullanan bu kadın, baştan çıkarmak ve baştan çıkartılmak için tutkunun kanatlarında süzülüyor.
Koleksiyonda yer alan altı koku altı mücevheri temsil ediyor. Her biri Bvlgari’nin katındaki ikonik bir taşa ametist, turkuaz, peridot, sitrin ve ay taşı ve bunların koku ailesindeki çevirilerine karşılık geliyor. Le Gemme koleksiyonunda yer alan parfümlerden Ashlemah, lavantanın zarafeti ve eflatunun yumuşaklığı ile güneş çiçeğini birleştiriyor. Noorah, göz kamaştırıcı turkuaz rengiyle tütün ve meşe notalarını vanilya ve zencefille harmanlıyor. Kökenini turmalinlerin pembemsi kırmızısı ve sümbülteberden alan Amarena parfümü Morello kirazının kokusunu tene veriyor. Nane şekeri, mandalina ve portakal yapraklarının aromasına sahip Lilaia, koruyucu muskalarda tercih edilen peridot taşının yaşam enerjisini simgeliyor. Şeftali ve yaseminin kadifemsi ve güçlü izleriyle zenginleşen Maravilla, mat sarı ve altın arasındaki şişe rengiyle Akdeniz ülkelerini hatırlatıyor. Le Gemme koleksiyonunun altıncı parfümü Calalula ise ay taşını simgeliyor. Parfüm sandal ağacı, kakule, armut, ve amber notalarına sahip.
Koku Ve Mücevherin Kusursuz Buluşması
Lüks mücevherat ve benzersizlik değerleri geleneğinden esinlenen Bvlgari Le Gemme koleksiyonuyla ayrıcalıklı Haute Parjumerie dünyasına giriyor.

blgr3.jpg

Bvlgari – Mücevherat – TheModam

Bvlgari BVLGARI INDIAN GARNET – Sephora

Bvlgari – Mücevherat – TheModam

Bvlgari Mücevherat br853666 -Koleksiyonu – Bvlgari …

Bvlgari Mücevherat – Koleksiyonu – Bvlgari – Mücevherat …

Bvlgari Mücevherat cn853766Bt -Koleksiyonu – Bvlgari …

Bvlgari Mücevherat an852423 -Koleksiyonu – Bvlgari …

Bvlgari Mücevherat an191023Bt -Koleksiyonu – Bvlgari …

Bvlgari Mücevherat cl854558 -Koleksiyonu – Bvlgari …

Bvlgari Mücevherat br855436-345575 -Koleksiyonu – Bvlgari …

Bvlgari Mücevherat an854529 -Koleksiyonu – Bvlgari …

Bvlgari Mücevherat an852372 -Koleksiyonu – Bvlgari …

Bvlgari Mücevherat an191028 -Koleksiyonu – Bvlgari …

Yorum Yaz