Burt’s Bees renkli dudak bakım ürünleri

%100 Doğal Bir Öpücük

Yediklerinizin doğal olmasına dikkat ediyorsunuz, peki ya kullandığınız bakım ürünlerinin? Cevabınız evet ise doğal bakım markası Burt’s Bees’in %100 doğal renksiz dudak bakımlarıyla mutlaka tanışmalısınız.

Bu kış dudaklarınıza gereken bakımı yapmaya ve onarmaya yardımcı olan doğal bakım markası Burt’s Bees’i kullanma zamanı. Üstelik %100 doğal renkli ve renksiz dudak bakımları ve rujlarıyla farklı alternatifler sunuyor. Tüm Burt’s Bees dudak bakım ürünlerine; Yetkili Eczaneler’den, ve Tekin Acar Mağazaları’ndan, renksiz dudak bakım ürünlerine ise ek olarak Gratis ve VVatsons Mağazaları’ndan ulaşabilirsiniz.

%100 Doğal Renksiz Dudak Bakım Ürünleri:

Bilinenin aksine göz çevresi değil en ince deriye dudaklarımız sahiptir ve kendi nemini üretemez, işte bu yüzden nem dengesi için dışarıdan bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Burt’s Bees renksiz dudak bakım ürünleri bal, nane, yabanmersini, çikolata, nar, vanilya veya açaiberry gibi farklı tat ve koku alternatifleriyle dudak bakımını çok daha keyifli bir hale getiriyor.

%100 Doğal Renkli Rujlar

Makyajınızın en önemli tamamlayıcısı olan rujunuzun %100 doğal olmasını sağlayabilirsiniz.

Burt’s Bees renkli rujların 7 farklı renk alternatifi bulunuyor. Üstelik formülünde yer alan nane yağı dudaklarda hafif dolgun bir görünüm sağlamaya da yardımcı oluyor.

%100 Doğal Renkli Dudak Bakım Ürünleri

Dudak bakımınızı yaparken işin içerisine birazcık da renk katmaya ne dersiniz?

Burt’s Bees renkli dudak bakım ürünleri sadece dudaklarınızı nemlendirip yumuşatmakla kalmıyor abartıdan uzak 5 farklı doğal renk alternatifi sağlıyor.

Burt’s Bees renkli dudak bakım ürünleri Resimleri
Burt's Bees renkli dudak bakım ürünleri_0.jpgBurt's Bees renkli dudak bakım ürünleri_1.jpgBurt's Bees renkli dudak bakım ürünleri_6.jpg

Yorum Yaz