BU KIŞIN MODASI

DENIM ON DENIM YENİ TAKIM

Sonia Rykiel’in bu takımı, hem en bayıldığımız Pre-Fall trendi denim takımı hem de patch’leri bir arada barındırıyor. Daha fantastik bir ikili henüz görmedik!

SENCE HANGİSİ?

Popüler aplikasyon Whisbone’daki gibi soralım mı? Geri dönen üç çizgili efsane Adidas Gazelle mi, Alexander McQueen’in kalın tabanlı yeni jenerasyon sneaker’ımı?

BİZCE AŞK, SEVGİ SİZİNKİ NE?

The New York Times, The New Yorker, Time ve National Geographic gibi mecraların grafik tasarımcısı Javier Jaen, neye ihtiyacımız olduğunu soruyor.

Ağustos çanta takmak, taşımak için iyi bir ay değil. Hatta keşke, tüm yaz tek ihtiyacımız deniz, kum, güneş olsa da böyle sıkıntılarımız olmasa… Şaka bir yana Chloe, çanta taşımanın can acıttığı zamanlar için ultra şık bir alternatif sunuyor ve kalbimizi çalıyor. Onun rengi kırmızı ve zincir bir askısı var! Sanırız yeni sezondaki favori çantamızı bulduk!

POKEMON

Ya da modanın içine nasıl sızdığını bizim gibi uzaktan izleyin. Pokexfashion. com hesabının yaratıcısı, Pokemon avcısı ve moda editörü Kanadalı bir harika insan, bildiğimiz lüks moda ilanlarına herkesin peşinde olduğu Pokemon’ları yerleştiriyor. Ortaya çıkan sonuç, saf 21 ‘inci yüzyıl!

BU KIŞIN MODASI Resimleri
BU KIŞIN MODASI_17.jpg

BU KIŞIN MODASI_29.jpg

BU KIŞIN MODASI_12.jpg

BU KIŞIN MODASI_23.jpg

BU KIŞIN MODASI_16.jpg

BU KIŞIN MODASI_20.jpg

BU KIŞIN MODASI_7.jpgBU KIŞIN MODASI_22.jpg

Yorum Yaz