Beymen Outlet

YENİ BEYMEN’DEN AKILLI ALIŞVERİŞ

Outlet kelimesi yaratılış gereği birçok soru işareti uyandırsa da, Beymen kendi dokusuyla outlet mağazalar açmaya devam ediyor. Yeni alışveriş deneyimleri kapıda. bağlan keskîn

Dünya markalarına ulaşım sağlaması dışında başından sonuna tamamen bir kültür sunan Beymen zincirindeki eksik halkayı tamamladı. Viaport’ta açılan Beymen Outlet Elif Tellaloğlu’nun tam tabiriyle esaslı bir akıllı alışveriş noktası. Tüm dünyada seyahat rotalarının kalbine yakın yerlerde konumlanan outlet mağazacılığında Beymen’in alışılmış dokunuşu büyük bir ihtiyacı giderecek. ‘İndirim’ kelimesinin bazı kesimlerde yarattığı suçluluk duygusundan bağımsız olarak Outlet kavramı aslında sosyal bir oluşum.

Belirli bir düzende fırsata dönüşmüş bir moda terimi. Beymen Marka ve İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Elif Tellaloğlu bu kurumsal atağın yolunu nasıl çizdiklerini anlattı.

Beymen’in mağazalarından çalışanlarına, bünyesinde bulundurduğu markalara kadar hissedilen bir tavrı var. Bu marka kimliğini bize biraz anlatabilir misiniz?

Beymen kurulduğu günden beri ziyaretçilerine ve müşterilerine moda konusunda dünyanın en iyi markalarını çok özel dekorasyonlu bir ortamda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri kapsamında sunuyor. Bottega Veneta, Celine, Dior, Valentino gibi moda dünyasının önde gelen markalarını Türkiye’de exclusive olarak müşterilerimiz ile buluşturmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün markalarımızı, ürün seçkimizi, mağazalarımızı ve hizmet kalitemizi geliştirirek benzersiz bir alışveri deneyimi sunmayı hedefleriyoruz.

Beymen Outlet fikri ne zamandır aklınızdaydı?

Dünyadaki tüm örneklerinde görebileceğimiz gibi outlet mağazacılığı her geçen gün daha da yükselen bir trend. Perakende markalarının birçoğu outlet mağazaları ile de hizmet veriyor. senesi başına kadar outlet işimiz Boyner Holding group operasyonu tarafından gerçekleştiriliyordu. Bu seneden itibaren Beymen Outlet adı altında outlet operasyonunu da yönetiyoruz. Beymen’in konumlandığı üst segmentte geniş bir marka ve ürün gamı ile hizmet veriyoruz.

Viaport sadece bir alışveriş merkezi değil. Aynı zamanda gerçek bir yaşam noktası. Beymen Outlet’e kesinlikle uğramalısınız.

Outlet kelimesinin sektörel anlamı nedir? İnsanların algısında bu nasıl bir yerde?

Yurt dışında, özellikle Amerika ve İtalya’da çok markalı outlet alışveriş merkezleri adeta bir seyahat rotası haline geldi. Outlet kelimesi özellikle moda sektöründe çok çekiciliği olan bir kelime. Markalı-Designer ürünleri daha uygun fiyatlara satın alabilmeyi temsil ediyor ve dolayısyla çok büyük bir cazibesi var. Zamansız bir kurgu, akıllı alışverişe de çok uygun. Diğer taraftan moda tutkunlarının ürünlere daha uygun fiyatlara sahip olmalarına imkan sağlıyor.

Beymen Outlet’te bizi neler bekliyor?

Beymen Outlet mağazamızı Haziran sonu Viaport İstanbul’da hizmete açtık. Beymen Outlet Türkiye’nin en büyük designer outlet’i olma özelliğini taşıyor.

2000 metrekarelik mağazamızda 400’e yakın dünya markasının sezon sonu ürünlerini % 70’e varan bir indirim oranı ile modaseverler ile buluşturuyoruz.

Kadın ve erkek koleksiyonlarının yanı sıra home, ayakkabı ve çanta departmanlarının da bir arada bulunduğu BeymenOutlet, iki hafta da bir yenilenen ürün seçkisi ve özel fırsat köşeleri ile çok özel tasarımlara çok uygun koşullarda sahip olma imkanı sunuyor.

İlk kez bu kadar büyük dünya markaları daha geniş bir kitle için ulaşılabilir oluyor. Bunun heyecanını anlatır mısınız?

Beymen Outlet bizim için yeni bir kanal ve hepimizi heyecanladırıyor, dünya standartlarında bir deneyim sunuyoruz.Bugüne kadar yurt dışındaki outlet’leri ziyaret eden modaseverlere dünya markalarını seyahat etmeden, ödeme kolaylıklarıyla sahip olma imkanı sunduğumuz için çok mutluyuz.

Academia ve Beymen Collection’ın ürünleri genel olarak zamansız parçalardan oluşuyor. Outlet’te bu iki markanın koleksiyonlarına da yer veriyorsunuz. Sezonlar arası geçişte bu büyük bir jest. İnsanların bunu nasıl değerlendirmesi gerek?

Yukarıda da belirttiğim gibi outlet mağazacılık ile ilgili en özel konulardan biri akıllı alışverişe çok uygun olması. Doğası gereği sezon sonu ürünleri müşteriler ile buluşturan Beymen Outlet’de her ne kadar sezonda “sold out” olsalar da Beymen Collection ve Academia’nın zamansız ürünlerinden bulmak da mümkün!

Bizi başka sürprizler bekliyor mu?

İlki İstanbul Fulya Otim de olmak üzere Ekim ayından itibaren üç yeni Beymen Outlet mağazamız daha hizmete giriyor olacak.

Beymen Outlet Resimleri
Beymen Outlet_44.jpg

Beymen Outlet_23.jpg

Beymen Outlet_27.jpg

Beymen Outlet_29.jpg

Beymen Outlet_32.jpg

Beymen Outlet_15.jpg

 

beymen-pahalı-ceket-modelleri.jpg

koton_2014_2015_summer_spring_women_dress_collection_ensondiyet16.jpg

beymen-pahalı-ceket-modelleri.jpg

Stella-mccartney.jpg

beymen-business.jpg

beyaz-beymen-elbise.jpg

Siyah-farklı-asimetrik-bayan-beymen-club-elbise-modeli-239x550.jpg

Yorum Yaz