Bershka sonbahar kış koleksiyonu

İspanyol markası olan Bershka 2015 sonbahar kış koleksiyonunu sundu. Bershka yine her zaman ki son derece genç , sıra dışı , asi ve çok iddalı. Bershka sonbahar kış 2015 koleksiyonu çok eğlenceli ve hareketli tasarlanmış. En göze çarpan detaylardan kadife kumaşın  bolca kullanıldığını görmekteyiz.

Bershka 2015 sonbahar kış koleksiyonuna baktığımız zaman kürkler , siyah beyaz çizgili kıyafetler , kadife şortlar , saten buluzlar , spor görünümlü ceketler , etekler , elbiseler her ne arıyorsanız hepsini bir arada bulabileceksiniz. Markanın koleksiyonunda haki yeşil , mavi ,beyaz ve kırmızı yoğun olarak kullanılmış. 2015 sezonun trendi örgü kazaklar muhteşem tasarımlarıyla sizleri beklemekte. Markanın göze çarpan parçaları arasında elbise tarzında uzun tişörtler , kot ve kot tulumlar hemen dikkatleri çekiyor.

Kadife deri detaların yer aldığı Bershka etek modelleri görülmeye değer güzellikte tasarımlar. Birbirinden farklı ürünlerin  yer aldığı 2015 Bershka sonbahar kış koleksiyonu farklı tarzlarla göze çarpıyor. Bu sezon özellikle mini eteklerin trend olduğu bir yıl olacak. Bershaka koleksiyonunda da mini etek tasarımlarına bolca yer vermiş. Ayrıca geçen sezon olduğu gibi 2015 yılında da kalem etekler çok revaçta. Bu sezon en gözde kıyafetlerden olacak kalem etekleriniz Bershka farkıyla sizleri çok şık ve zarif gösterecek. Yüksek belli etek modellerinizi bot ve uzun çizmelerinizle tamamladığınızda harika görüneceksiniz.

Bershka 2015 Sonbahar kış hırka ve ceket koleksiyonu ile bu yıl oldukça iddialı.  Bu kışa özel yine birbirinden harika tonlarda hırka/ceket modelleri ile farkını koyan Bershka fiyatlarıyla da oldukça iddialı. İnce hırkalardan kalın ceketlere doğru gidildikçe artan fiyat aralığı 50-150 TL arası değişiyor.  Genç bayanların en sevdiği mağazalardan birisi olan Bershka’ya mutlaka uğramalısınız deriz.

Bershka sonbahar kış 2015 kaban ve mont modellerine göz atmadan geçmeyiniz. Soğuk havalarda hem sizi çok güzel ısıtacak hem de çok şık gösterecek .

Bershka sonbahar kış koleksiyonu Photo GalleryYorum Yaz