Bayan Çanta Modelleri 2016

NOT ALIN

Stilinizi tamamlayacak anahtar parçalan anyorsanız, sezonun yeni üyeleri olan bu çantalan hemen gardırobunuza ekleyin.

DOMİNOTAŞLARI

Ted Baker romantik ve sofistike çizgisini çantalarda daha net ve klasik bir tavırla değiştiriyor Her koşula uygun parçalar farklı boyutlarıyla güçlü bir takım.

EN TARZ HİPPİ

Bohem çantalar daha özenli ve detaylı. Fendi ve Chlo6 patchwork daha modem. Valentino’yu in detaylı nakışlanyla, RogerVivier’i ise çok renkli püsküllü zikzak çantalarıyla takip ediyoruz.

KIR ZİNCİRLERİ

Hem şık hem punk: bildiğimiz deri kayışlar büyük zincirlerle sıradışı bir hale bürünüyor. Calvin Klein ve Miu Miu ise plastik halkalar kullanarak çantayı sadece hafifleştirmekle kalmıyor retro bir hava da yakalıyor Calvin Klein, 910 Pound

ELLER YUKARI

Elinde bir şey tutmak istemeyen meşgul kadınlar için doğru tercih olan hands-free çantalar podyumda fırtınalar estiriyor Celine’in çantalan ve MBMJ’nin bel çantalan listemizde bir numara.

GEÇMİŞE BAKIŞ

Tüvit kumaşlar şıklığın ve zarafetin sembolü, bu sezon yeniden doğuyor Dior, 2.500 Pound

UYUMLU ÇİFT

Kıyafetin rengiyle birebir aynı baskı, renk ve detaya sahip çantalar bu sezonun trendi. Victoria Beckham, Valentino. Hugo Boss, Versace ve Tommy Hilfiger defilelerinde gördük ve çok sevdik.

YUMUŞAK TUTUM

Aksesuar dünyasında bu sezon her çeşit kumaş var Mulberry’nin koyun yününden yaplımış olan Roxette’ini alın ve bırakmayın, çünkü bu model sıcak ve yumuşak olduğu kadar tarz da. Mulberry, 1.350 Pound.

Bayan Çanta Modelleri 2016 Resimleri
bayan-çanta-modelleri-2016.jpgBayan Çanta Modelleri 2016_0.jpgBayan Çanta Modelleri 2016_2.jpgfarklı-bayan-çanta-modelleri.jpgBayan Çanta Modelleri 2016_1.jpg2016-Bayan-Çanta-Modası.jpgmoda-bayan-çanta-modelleri-2017.jpg2017-bayan-çanta-modelleri.jpg2016-canta-modelleri-10.jpgYeni-bayan-çanta-modelleri-2016.jpg2016-canta-modelleri-17.jpg2015-2016-christian-dior-bayan-canta-modelleri-3.jpg

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz