Bayan balıkçı yaka body modelleri

Balıkçı yaka bayan body modelleri her mevsim dost! Dar bir pantolon üzerine giyilip, kemer ile tamamlandıktan sonra, uzun çizmelerle, spor ayakkabılarla, topuklu, kemerli ayakkabılar ile çeşitli şıklıklara adım atılabilir. Body giymek, bayanların vücut hatlarının çoğunlukla düzgün görünmesini sağlar.

Normal kiloya sahip bir bayan için tercih edilebilecek renkler, genellikle açık renklerdir. Çizgili modeller de tercih edilebilir. Fakat kilo problemi yaşayan bayanlarımız için şıklığın tamamlanması adına siyah veya koyu renkli, bayan balıkçı yaka body modelleri tercih edilmesi gerekirken yine çizgili ve desenli tarzlardaki bodyler de tercih edilebilir.

Yaz aylarında etek üstü, şort üstü kombinler için de çok uygun olan balıkçı yaka bayan body modeller, kalın kolyeler ile tamamlanır ise uyum içinde görünür. Bel bölgemizi öne çıkarmak istersek, body ile tamamladığımız pantolonun, şortun veya eteğin içine bodynin alt kısmını gizlemek gerekir. Balıkçı yaka bayan body modellerinde her rengi bulmak mümkün. Giyilen ürünün %100 pamuklu olması ise rahat olmayı sağlayacaktır.

Şöyle bir göz atarsak; balıkçı yaka bayan body modellerinde her bedeni bulmak da mümkün. Birkaç tüyo paylaşmak istersek eğer, tesettürlü bir bayan için siyah bir balıkçı yaka body modeli ile tamamlanmış yüksel bel vizon rengi etek ile siyah bone ve vizon rengi şal ile gayet uygun ve şık olacaktır. Unutmamak gerekir ki; kıyafetlerimizin duruşu, bizim duruşumuzdur.

Bayan balıkçı yaka body modelleri ResimleriYorum Yaz