Bayan atkı modelleri 2015

Sezonun en şık bayan atkı modellerini nasıl kullanabilirsiniz, kendiniz nasıl atkı yapabilirsiniz ya da atkı modellerine şöyle bir bakmak adına dosyamızı açıyoruz.

Atkı modellerinde yine elbette canlı renkler en sevilen modelleri temsil ediyor. Bu anlamda sunulan modeller arasında pembeleri, sarıları, yeşilleri, turuncuları görmek olağan bir durum haline geldi. Atkı modelleri 2015 koleksiyonlarında elbette belli markaların modelleri öncelikle kumaş dokusu ile farkını gösteriyor. Eğer sevdiğiniz bir marka varsa bu konuda vazgeçmeyin derim. Ancak kullanabileceğiniz elbette sayısız atkı modeli de var. Öncelikle pek çok kişinin atkı için tercihi örme modeller.

İster dışarıdan alabileceğiniz isterseniz kendinizin yapabileceği örme atkı modelleri hem günlük kullanım için ideal hem de sıcak tutması için. Bu nedenle mutlaka elinizin altında bir örme atkı bulunsun. Kendiniz de basit bir şekilde eskilerin tabiri ile iki ters bir düz örerek atkı örebilirsiniz. İstediğiniz renklerden ve yünlerden zevkinize göre bir model tasarlayabilirsiniz. Tabi etrafınızda atkı örmeyi bilen birileri varsa sizin için daha iyi olur. Atkıyı nasıl kullanacağınız, nerede kullanacağınız seçeceğiniz atkı modeli için bir kıstastır aslında.

Eğer siz aksesuar olarak kullanacaksanız atkı modeliniz daha ince kumaşlı bir model olmalı. Elbise üzerinde duracağı için. Eğer sadece dışarı çıkarken kullanacaksanız elbette en kalın yünlerle hazırlanmış atkı modelleri tercih edebilirsiniz. Atkı modelleri 2015 koleksiyonlarında geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi pamuklu ve kaşmir atkı modelleri en sevilen ve nadide görülen parçalardır. Bu tarz modeller abiyelerinizle de kullanabileceğiniz atkı modelleridir. Bu nedenle şık bir kıyafetinizi atkı ile biraz hareketlendirmeniz de mümkün. Bunun dışında mürdüm, narçiçeği, kırmızı atkı modelleri eğer kaşmir ise çok güzel durur haberiniz olsun.

Bayan atkı modelleri 2015 Photo GalleryYorum Yaz