Anais & Margaux Modelleri 2017

Gözümüz’ bir süredir üzerlerinde. iki kız kardeşin yeni “hit mayo markası” Anais &Margaux, Paris’ten başlayan yolculuğunu anlattı.

Modanın başkenti Paris’te iki kız kardeşin hayalleriyle başlıyor hikayeleri. Paris’te haute couture modelisti olarak çalışan bir amcanın yeğenleri, fotoğrafçı babanın kızları, stil peşinde olanların yeni mayo markasını yaratıyor.

Mayo ve bikini tasarımını tercih etmenizin nedeni neydi?

Tasarım olarak daha dikkat çekici, fazla aksesuar detaylı ve süslü ürünleri birçok

yerde bulabiliyoruz ancak tarzımız ve tercihlerimizden ötürü sade ve yalın çizgilerde ürünlere rastlayamıyorduk maalesef, işte tam bu yüzden daha yumuşak bir koleksiyon çıkarmaya karar verdik ve 2014 yılında ilk koleksiyonumuzu çıkardık.

İlham kaynağınız nedir?

Kadında her zaman sadeliği ve doğallığı savunuyoruz, bizce kadının en güzel ve en zarif hali aslında doğal hali. Abartıdan uzak, sade bir görüntü bize göre beraberinde zarafeti de getiriyor. Doğal formlar, sade ve yalın çizgiler koleksiyonumuzun ana özellikleri.

Gelecek planlarınızı merak ediyoruz…

Kişiye özel sloganlı, harf baskılı modelleri sunmayı hedefliyoruz. Satış kanallarımızla ilgili planlarımızdan bahsetmek gerekirse, koleksiyonumuz ilk defa Beymenlerde satışta olacak, bu bizim için önemli bir başlangıç. Bununla beraber 2016 yılında çıkarmış olduğumuz “activewear” ve SS16 swimwear koleksiyonumuzla yurt dışında bir çok platformda online satışa girmek istiyoruz.

Koleksiyon hem mayo-bikini hem de spor parçalar alanında ilerliyor.

Şehirden doğaya geçişte, hem modumuz hem de gardırobumuz hafifliyor. Bikinileri gömleklerle, kısa şort ve bol pantolonları daha uzun üst parçalarla kombinleyip, kendi dengemizi yaratıyoruz.

Anais & Margaux Modelleri 2017 Resimleri
Anais & Margaux  Modelleri 2017_17.jpgAnais & Margaux  Modelleri 2017_13.jpgAnais & Margaux  Modelleri 2017_8.jpgAnais & Margaux  Modelleri 2017_24.jpgAnais & Margaux  Modelleri 2017_3.jpg

Yorum Yaz