AMELİYATSIZ SIKILAŞIN

Deniz Akkaya, Tuba Unsal gibi ünlü isimlerin ve Prof. Dr. Onur Erol, Prof. Dr. İsmail Kuran gibi ileri gelen estetik cerrahların katılımıyla geçtiğimiz hafta Müzedechanga’da tanıtılan Thermage CPT yöntemi, cildin derin tabakasındaki liflerin moleküllerine radyo frekansla ulaşarak dokulardaki sarkmaları toparlıyor, yüz ve vücudun tek seansla sıkılaşmasını sağlıyor.

PÜRÜZSÜZ ETKİ

Cildinizde leke, kızarıklık gibi renk eşitsizlikleri mi var? Neutrogena Correct&Perfect serisinden CC krem, “mükemmel cilt” arayışınıza son veriyor. Yağsız, su bazlı formülü, kapatıcı özelliğiyle beraber kusursuz, pürüzsüz ve canlı bir görünüm sağlıyor.

BU TAYT HARİKA!

Decathlon’un fitness markası Domyos’un yeni Shape Booster taytı selülitleri azaltırken vücudun sıkılaşmasını ve fazla yağların yakılmasını sağlıyor. Taytta bulunan destek noktalarını kalça ve popoda doğru konuma yerleştirdiğinizde egzersiz yaparken kalça kaslarını güçlendiriyor, karnınızı düz ve bedeninizi ince gösteriyor.

HAREKETE DAVET

İstanbul Marriott Hotel Şişlinin Spa ve sağlık merkezinde fitness dersleri veren Sebla Çetin “in kişiye özel hazırladığı egzersiz programlarıyla sekiz ders sonrası güçlü kaslara ve fit bedene sahip olmaya ne dersiniz? Merkezde aynı zamanda hamileler ve yeni anne olanlar için de doğum öncesi ve sonrası kasları güçlendirme çalışmaları yapılıyor.

Young female with clean fresh skin

Young female with clean fresh skin

Yorum Yaz