5 ADIMDA GIANLUCA VACCHI STİLİ

Bir tarafını hep yukarı doğru kıvırdığı mayoları. Gianluca Vacchi’nin dörtte üçü denizde geçen hayatının olmazsa olmazı. Pembeden fıstık yeşiline hemen hemen her renk mayoyla gördüğümüz işadamı. Instagram’da paylaştığı eğlenceli dans videolarında da karşımıza hep. dövmelerle kaplı kaslı vücudunu açıkta bırakan bu parçayla çıkıyor.

Sezonun favori parçası pijama takımları, günlük stilinde konforlu tercihlerin izinden giden Gianluca Vacchi’nin gardırobunun kilit parçası. İtalyan işadamının zaman zaman robdöşambrın da dahil olduğu, puantiyeli modellerin hakimiyetindeki pijama koleksiyonuna, gösterişli altın aksesuarlar eşlik ediyor.

Gianluca Vacchi’nin yat sınırları dışına taşan renkli stili, kendini takım elbiselerde ele veriyor. Yine renkli loafer’larla giymeyi tercih ettiği bu takımlar, bilek hizasında biten pantolon boylarıyla dikkat çekiyor.

Ceketinin astarında kendini gösteren işlemeler, cebinden eksik etmediği mendiller, ucunu itinayla pantolonunun içine sıkıştırdığı kravatlar ve kemerinden sarkan zincirler… Instagram fenomeninin detaycı stili İtalyan izleri taşıyor.

Gündüzleri genç ve enerjik, renkli çerçeveli aynalı modelleri, akşamları ise ciddi ve mesafeli siyah çerçeveli okuma gözlüklerini tercih eden Vacchi. gözlükte de sıradan tercihlerden kaçınıyor.

Yazdan kalma deniz tuzunu ve egzotik çizgileri kışa taşımaya var mısın?

Öyleyse Tommy Hilfiger-17 Sonbahar/Kış erkek giyim koleksiyonundaki marin detayları, üniforma stiliyle birleştirip bahriyeli ruhunu yaşamaya hazır ol.

İndigo mavilerle harmanlanan kimyon sarısı eski dünya düzenine selam çakarken. Amerikan rüyası peşindeki yenilikçi kumaş ve siluetler adeta kırmızı elmadan bir ısırık almaya davet ediyor.

5 ADIMDA GIANLUCA VACCHI STİLİ Resimleri
5 ADIMDA GIANLUCA VACCHI STİLİ_11.jpg5 ADIMDA GIANLUCA VACCHI STİLİ_1.jpg5 ADIMDA GIANLUCA VACCHI STİLİ_6.jpg5 ADIMDA GIANLUCA VACCHI STİLİ_3.jpg5 ADIMDA GIANLUCA VACCHI STİLİ_8.jpg5 ADIMDA GIANLUCA VACCHI STİLİ_4.jpg5 ADIMDA GIANLUCA VACCHI STİLİ_14.jpg5 ADIMDA GIANLUCA VACCHI STİLİ_13.jpg

Yorum Yaz