40’lı Yaşlar İçin Stil Önerileri

Kadınlarımızın bizce en güzel yaşlarının 40 lı yaşlar olduğunu düşünmekteyiz. Kadınlarımızın yaşları ilerledikçe adeta daha da güzelleştiklerini düşünüyoruz. Çünkü dünyaca ünlü markaların kampanya yüzlerine baktığımız zaman bunu çok rahat anlayacaksınız deriz.

Günümüzde 40 lı yaşlardaki bayanlarımız artık eskiden olduğu gibi standart ve sıkıcı kıyafetleri tercih etmiyorlar. Aksine daha iddalı ve şık giyinmektedirler. Özellikle birkaç ufak noktaya dikkat ederek sizlerde çok şık ve iddalı görünebilirsiniz.

Sizlerde 40 yaşına gelmiş  bir kadınsanız bazı küçük detaylara önem vermelisiniz. Mesela 40 lı yaşlar kıyafet seçiminde hata kabul etmiyor. Rahat giyinmeyi sevenlerdenseniz jean görünümlü bir tunik ve koton pantolon modeli tam size göre diyebiliriz. Kadınlarımız 40 lı yaşlarında biraz daha olgunlaştığı için bizce biraz daha zerafetlerini ortaya çıkarmak gerektiğini düşünüyoruz.

Her yaşın bir güzelliği vardır.Aynen 40 lı yaşlarında öyle. Marks Spencer’in koleksiyonunda gördüğümüz üzere canlı ve asi renkler, ilgi çekici kumaşlar, hayvan figürlü bluzlar ön planda. ‘Sadeliği seven kadınlar da olabilir’ düşüncesi ile siyah ve krem renklerinin kombinasyonu ile pantolon, etek ve ceketler üretilmiş. Ayrıca ‘İndigo’ koleksiyonunda spor giyinmek isteyen 40 lı yaş bayanlar için rahat giysiler yer almakta.

40 yaş üstü kadınlar genellikle hem rahat hem de dikkat çekici olmak istiyor . Kadınlarımızın  daha kilolu olduğu 40 lı yaşlar için  abartılı kıyafetleri tercih etmemek gerekiyor. Bu yüzden vücudumuzu saran kıyafetlerin yerine bu sezonda moda sayılan bol  kesimli reglan kollu elbiseler ve tunikler daha uygun olacaktır. Böylelikle fazla olan kilolarımızı da rahatlıkla saklayabileceksiniz.

40’lı Yaşlar İçin Stil Önerileri Photo Gallery 

Yorum Yaz