20’li yaşlar için stil önerileri

20’li yaşlar dendiği zaman hemen herkesin yüzünde bir tebessüm belirir. Çünkü hayat akışımızın içerisinde en güzel yıllarımızdır. Hiçbir zaman da hafızalardan silinmez o yıllar. Giyimimizden yaşam tarzımıza kadar hep akıllarımızda bir köşe de kalmaktadır.

20’li yaşlarda kadınlarımız çok özgür , cesur ,  rahatlığı ve şıklığı aynı anda yaşamak istemektedirler. Mesela kot pantolonları onların en vazgeçilmez kıyafetleri arasındadır. Kotlar artık 20’li yaşlarda sanki okul formamız gibi olmuştur. Sadece biraz detaylandırmak ve tarz katmak yeterli olacaktır.20’li yaşlarda öncelikle gideceğiniz mekana göre tarzınızı belirlemelisiniz deriz.

Örneğin skinny kot pantolonunuz ve altına giyeceğiniz stilettonuz , üzerinize kalıp gibi oturacak dar ceketiniz  sizi hem şık hem de tarz sahibi yapacaktır. Ayrıca  Derinin çekici ve aykırı görünümü bu yaşlar için birebir diyebiliriz.

Yukarıda belirttiğimiz gibi 20’li yaşların vazgeçilmezi kot pantolonlarımız günümüzde de artık gençlerimiz ve orta yaş bayanlarımızın bile çok fazla tercih ettikleri kıyafetleri arasında hele o yırtık jeanler sizleri çok stil sahibi gösterecektir.  Üzerine giyeceğiniz  gömlek , bodyler , straplez bluzler , istediğiniz her şeyle tamamlayabilirsiniz.  Biraz dekolteyle çok şık ve çekici görünebilirsiniz.

Pilili, kabarık, uçuşan modeller tam size göre diyebiliriz bu yaşlarda.Mini dar eteklerle çok şık ve seksi bir görünüm elde edebilirsiniz. Ceketlerinizi ve paltolarınızı yeniden keşfedin. Blazer’larınızı elbiselerinizle, çiçekli, renkli bluzlarınızla, deri ceketlerinizle, dar jean’lerinizi şeker ve şık kesimli paltolarınızla tamamlayabilirsiniz.

20’li yaşlar için stil önerileri ResimleriYorum Yaz