SONBAHAR KIŞ RENKLERİ

TRENDLER YEŞİL

70’ler Harper’s Bazaar’ındaki Andy Warhol çizimlerini, öte yandan da zümrütün ışıltısını ve Kermit’in naifliğini hatırlatan yeşil uyarlamaları, bu bahsettiğimiz her bir ilham kaynağıyla paralel formlara bürünüyor. Özellikle tek parça veya takım olarak gerçek etkiyi yakalıyor.

CAZİBELİ KADİFE

90’ların ruhunu yaşatmak lazım. Pre-fall’un en çok kullanılan dokularından biri olan kadife, yazdan itibaren stil sahipleri tarafından uygulamaya başlandı bile. Bol pantolonlardan, slip elbiselere, geceliklerden bomberlara kadar ve parçalarda detaylara gizleniyor.nın en büyük trendi her yerde.

DANTEL

Trendler tarihinde ondan daha feminen bir parça sanırız hiç olmadı.

Özellikle siyahıyla Pre-fall hakimiyetine devam eden dantel, asimetrik kesimleri, saten ile birleşmiş olanları, güpüre kayanları ve detaylara saklananlarıyla farklı seçeneklerle karşımıza çıkıyor.

ALEXANDER WANG LEÜPARD

Bu görünüm bize en çok Kate Moss’u hatırlatıyor. Leopar desenli vegan kürkler, rock’n roll’u yaşatmaya devam ediyor. Klasik görünümlerle bir araya getirmektense, tam zıttı parçalarla köşeli bir zıtlık yakalayabilirsiniz.

SLIP DRESS

Çok değil yakın zamanda, geri dönebilmek için yeterince eskiyen 90’lar ruhunun yeniden canlanmasıyla gardırobumuza adım atan slip dress, yani gecelik elbiseler, gündüzden geceye her stile ayak uyduruyor.

Uzun bir kaban ya da kürkle seksi bir kış alternatifi, altına giyeceğiniz jean pantolonla alternatif bir bakış açısı yakalayabilirsiniz.

SONBAHAR KIŞ RENKLERİ Resimleri
2016-2017-sonbahar-kis-mada-renk-trendleri.jpg

sonbahar-kış-modası-renkleri-2017.jpg

kistrendleri-metin2.png

15elektirk-fusya-rengi-ve-pembe-modasi-2017.jpg

2017-sonbahar-kis-sokak-modasi_6.jpg

kistrendleri-metin4.png

2016-2017-Sonbahar-Kış-Renk-Trendleri.jpg

sonbahar-kis-2016-2017-renk-trendleri-fume-gri.jpg

sonbahar-kis-2016-2017-renk-trendleri-lacivert-ve-kobalt-mavi.jpgsonbahar-kis-2016-2017-renk-trendleri-mavi.jpg

Yorum Yaz