DEKORASYON TRENDLERİ

Koleksiyonlarımızdaki ilham kaynağını modern ortaçağ sanatı ve tasarımlarında arıyoruz.

Arne Jacobsen, Finn Juhl ve Hans J Wegner gibi mobilya tasarımcıları ve İskandinav tasarımındaki tekrar-eşleşebilen estetikle birlikte ‘fonksyonel’ olmayı çok seviyoruz. Fotoğrafçılar, erkek koleksiyonlarını çekmek istiyorlar, içerik üreticileri erkek editoryalleri yapmak istiyorlar. Sence bunun arkasındaki sebep nedir?

Erkek müşterilerimizin moda algısında paylaştıkları tarzın, güvenin ve büyük şehirli zihin yapısının olduğunu düşünmek istiyoruz. Erkekler gittikçe daha rahat ve cesurlar, geleneksel giyim kurallarının dışına çıkıyor, stillerini daha spor parçalarla karıştırıp zarafetle, modern bir şekilde uyguluyorlar. Sonbahar kış sezonun teması nedir?

Her sezonda koleksiyonumuza zengin bir araştırma ve ilhamla birlikte sıfırdan başlıyoruz. Sonbahar-Kış koleksiyonun iki temel unsuru bulunuyor; ‘gelecek vizyon’ ve ‘günlük dekadans’. Bunlar COS’un modern, zamansız, fonksiyonel ve dokunsal tasarımını kısa ve öz bir şekilde kapsıyor. Lynette Yiadom Boakye’nin tabloları, İtalyan tasarımcı Martino Gamper’in 100 güne 100 sandalye projesi, Stüdyo Swine’in Deniz Sandalyesi ve Berlin’li artist Lev Khesin ve daha birçok anahtar kişilerin arasından sadece bunlar birkaçı. Çarpıcı parçaların arasında içbükey ve dışbükey kolu balıksırtı ceket, teknik dikişli etek ve uzun kollu, köpüklü, dik yakalı üst yer alıyor.

COS İlkbahar/Yaz koleksiyonu gerçek bir modern. Aynı zamanda da köklü.

COS’un temel ilham kaynakları neler?

COS’da temel tasarım prensibimiz müşterilerimize zamansız, fonsiyonel, modern ve farklı dokunuşlu koleksiyonlar sunmak. Tasarım ekibimiz için zamansız parçalara imza etmenin yolu, değişik materyel ve kumaşların peşinde koşmak ve farklı teknikler araştırmaktan geçiyor. Amacımız yüksek tasarım düsturunu yansıtan, sezonlara hükmedecek ürünler yaratmak.

DEKORASYON TRENDLERİ Resimleri
2017-Ev-Dekorasyon-Önerileri-ve-Ev-Dekorasyon-Modelleri-1-785x600.jpg

2016-2017-Milano-Mobilya-TV-Ünitesi-Modelleri-9-1.jpg

2017-Ev-Dekorasyon-Önerileri-ve-Ev-Dekorasyon-Modelleri-7-785x600.jpg

TrenAnalizi7.jpg

8.Ev-Dekorasyon-Modeli.jpg

2017-Ev-Dekorasyon-Önerileri-ve-Ev-Dekorasyon-Modelleri-5-785x600.jpg

kucuk-mutfak-modelleri-2017-dekorasyon.png

genç-odası-dekorasyon-modelleri-2017.jpg

2017-salon-avizeleri-dekorasyon-modelleri-tasarimi.jpg

2017-Dekorasyon-mutfak-modelleri.jpg

Yorum Yaz