İlkbahar Yaz Trendleri

ilkbahar yaz trendleri adeta eskiye dönüş yapıyoruz. Modası geçmiş diye yıllardır giymediğimiz kıyafetleri gardırobumuzdan çıkarıyoruz.ilkbahar yaz trendleri yeşil ve tonları sürekli karşımıza çıkmaktır. Özellikle elbise modellerinde tercih edilecek yeşil renkler size apayrı ayrı bir şıklık ve güzellik katacaktır.ilkbahar yaz trendleri kafes tarzındaki ayakkabı modelleri ön plana çıkmaya başladı.yılı ilkbahar yaz koleksiyonunda tüm modeller çok güzel ama özellikle dantelli ayakkabılar tüm ilgileri üzerine çekti. Ayrıca metalik allı pullu ayakkabıları çok sık göreceğiz galiba. Üstelik sadece gece hayatında değil günlük hayatımızda da kullanım alanı artmaktadır.

yılında Elbise konusunda karşımıza çizgileri belirgin tarzlı elbiseler olmaya başladı. Dikey çizgi modelleri ise özellikle pantolonlarda çok fazla görülmekte ve genellikle de siyah beyaz renkler kullanılmaktadır. Ayrıca bayanlarında bu yılın modasında şalvarlarla sokaklarda gezeceği söylenmektedir. Hazırlanan bu modellerde kullanılan kumaşların da çoğu kez doğal ve yumuşak olarak hazırlanan giysilerde hardal, kırmızı, turuncu kahverengi deriler, üzerine vernik atılmışçasına oldukça parlak olacak. Piyasaya çıkan aksesuarlar arasında yer alan bordo renkli çantalar göze çarpıyor.yılında özellikle çok tutulacak olan bordo renkli çantalar şimdiden vitrindeki yerini almış durumdadır.

Evet hanımlaryazına hazır mıyız?…Bu yaz oldukça renkli geçecek gibi görünüyor,canlı renkler ön planda görünüyor.Farklı tasarımlar,değişik renkte elbise modelleri,şort modelleri,body modelleri ve leopar payetli modelleribdikkat çekiyor. Modayı yakından takip ediyoruz sizlere bir birinden güzel elbise modeller, bikini modelleri, gömlek modelleri, ayakkabı modelleri, abiye elbise modelleri bir araya getirmeye devam edeceğim. Kaliteli modern şık tasarımları sizlere tanıtacağım şimdi isterseniz seçtiğim elbise tasarımlarına hep birlikte inceleyelim galerimiz den detaylı resimleri inceleyebilirsiniz.

İlkbahar Yaz Trendleri Resimleri 

Yorum Yaz