2013 Neon Trendi

 

Neon

Neon

Üniversite sınavına hazırlandığım dönem, fosforlu kalemler en çok kullandığım kırtasiye malzemelerindendi. Çalışmayı zevkli hale getirmek için, renk renk bulundururum. Test kitaplarım rengarenk ‘tik’ ler ya da ‘eksi’ lerle doluydu. Bir kırtasiye malzemesi olarak çok sevdiğim fosforlar, geçen sezon kıyafetlerde kendini göstermeye başladı. Neon trendi deniliyor; fakat bazıları gerçekten fosforlar içinde dolaşıyordu! Bilmem, anlatabildim mi?

Renklerle aramın iyi olmadığından bahsetmiştim. Neon renkler için de aynı mesafeyi koruyorum. Kendi tarzına göre giyinip bu trendi kendine yakıştıranları beğeniyorum, ‘Giyer misin?’ diye sormayın ama. Ben neonları uzaktan sevmeyi tercih ediyorum.

 Neon giymenin de bir kuralı var tabi. Bence en önemlisi aşırıya kaçmadan, ‘doğru’ renk tonunu bulmak. Konumuz neon, cart/ fosfor renkler değil. Sadeliği tercih ediyorsanız, tek parça kullanın.Neon mokasenler bu sene oldukça moda, rahatlığına düşkün olanların tercihi olarak şık bir seçim olacaktır.Bunun yanında aksesuarlarda neon kullanımı iyi bir etki yaratır. Baştan aşağı neon kullanacaksanız, tek renk üzerinden yola çıkın ve aynı tonlarda devam edin.

2013 Neon Trendi Resimleri 

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz