15 Muhteşem Gece Kombini

Takıları ince bir zevk ile seçilmiş. Bir diğer payetli mini elbise modeli straplez mini gece kombinidir. Straplez kumaşı dore payetli aralarında minik boncuk detayları olan elbisenin etek ucu ise asimetrik , dore simli çantası ve aynı renk botuyla göz kamaştıran modele takı olarakda sadece saat seçimi yapılmıştır.

2015 sezonun trend renklerinden sayılan kırmızı renk mini gece elbise kombin modeli , kalp kesim kruvaze elbisenin kuşak ve askı modeli payetli kumaştan tasarlanmış tütü görünümlü modelin çantası markasını siz tahmin edin artık çok güzel bir payetli mini elbise 2015 kombini olarak karşımıza çıkıyor.

2015 Sezonunun en büyük trendlerinden olan payetli etekler ise ister yaz , ister kış aylarında da giyebilirsiniz. Önemli olan renk ve kumaş kombinini iyi seçmek gerekir. Altın sarısı ve pudra renkleri çok fazla ön plana çıkıyor. Payetli eteklerininizi senenin diğer trendlerinden olan kot eteklerinizle de kullanabilirsiniz.

2014 Payetli mini elbise modellerini hemen hergiyim mağazasında bulmanız mümkündür. 2014 yılında giyim firmalar payetli elbiselere , payetli çanta modellerine ve diğer aksesuarlar üzerine yoğunlaşmışlardır. Dilediğinizde payetli mini elbiselerinizi aksesuarlarınızla takım halinde alacaksınız. Ben gerçekten düzgün bir fiziğe sahibim diyenlerdenseniz her bayanın 2014 payetli mini elbise modellerinden birini giyip aynada kendisine göz atmasını öneririz.

15 Muhteşem Gece Kombini ResimleriYorum Yaz