Mago 2015 Koleksiyonu

Mango’nun 2015 koleksiyonunu Barcelona Fashion Week ile bizlere tanıttı. Mango markasının 2015 sonbahar ve kış koleksiyonun öne çıkan parçalar arasında yüksek belli pantolonlar , oversize kazakların sezona damgasını  vuracak türden diyebiliriz. Mango 2015 koleksiyonun da maksülen tarzın ön plana çıkmıası dikkat çekiyor. İster dar kesim bir pantolon-ceket takımı, ister rahat görünümlü pantolonlar ayrıca bedene ourmayan bol kesim mantolar çok şık. Mango 2015  koleksiyonuna hakim olan renkler siyah, beyaz, camel ve gri. Doğal tonlarda hazırlanan tasarımlar arasında jeanler, parkalar, yelekler, uzun kabanlar ve kısa üstler  tasarım harikası parçalardan mutlaka görmeniz gerekir.

Mangonun ürnlerindeki desenlere baktığımız zaman ekosa desenin ön plana çıktığı gözlemliyoruz. Her zaman yerini koruyan deriler Mango’nun 2015 koleksiyonunda gene yerini almışlar. Deri pantolonlar , deri etekler sizlerde bu parçaları gömlek ve kazaklarınızla rahatlıkla kombinleyebiliriz. Sezon trendi tulumlar bu sezonda da Mango tasarımları ile ayrı bir güzellikte karşımıza çıkıyor. Mangonun giyim alanındaki başarısını çanta ve aksesuarlarında da görmekteyiz yeni sezonda mango çantalar ve aksesuarlarla çok daha şık gözükebilirsiniz.

Mango 2015 koleksiyonun en çok rağbet görecekler arasında olan  parkalar, kargo pantolonlar, deri ceketler, büyük kazaklar ve şık bluzler yer alıyor.Mango koleksiyonunda spor ve şıklığı bir arada yakalayacaksınız.Salaş gömlekler, sweatshirtler, basic trikolar, kısa ceketler, kalın örme kazaklar koleksiyonda renk ve model zenginliği içinde sizleri beklemekte.Ayrıca Mango 2015 koleksiyonunda çalışan bayanlarımızıda unutmamış.Blazer ceketlerle beyaz gömlekler, kumaş pantolonlar, kalem etekler bu modellerden sadece birkaçı diyebiliriz. Sezon trendi kısa üstler, sırt çantası, uzun paltolar ve yelekler yer alıyor.

Mango her kesimin severek alış veriş yaptığı markaların başında gelmektedir. Mango 2015 koleksiyonundaki modellerle, şık kombinlere imza atabilirsiniz . Sizlerede hiç vakit kaybetmeden mango’nun 2015 koleksiyonunu yakından görmek için satış mağazalarına gitmelisiniz. Adeta koleksiyonunu inceledikçe hayran kalacak ve çok beğeneceksiniz. Kısacası Mango 2015 sezonunda yine kalitesinden hiç ödün vermeden farklı ve birbirinden güzel şık ürünleri ile adından söz ettirmeyi şimdiden başarmış diyebiliriz.

Mago 2015 Koleksiyonu ResimleriYorum Yaz