Lc Waikiki tunik modelleri 2013

Tunik modelleri günümüzde pantolon veya tayt üstüne giyilebilen bluzdan biraz daha uzun üstlerdir. Çoğunlukla basenleri kapatan modellerde tunik modelleri sıkça tercih ediliyor. Özellikle taytın son derece moda olduğu günümüzde kadınlar, tunik modellerini sık kullandıkları kıyafetler arasında yer veriyorlar. Lc Waikiki tunik modelleri de iddialı olduğu bir parça olan tunik modellerinden yeni koleksiyonu ile kadınların yine ilgisini çekmeyi başardı.

Biz de bu yoğun ilgiden yola çıkarak, sizin için 2013 LC Waikiki tunik modelleri konusunu işlemek istedik. Galerimizde sizler için LCW 2013 tunik modelleri koleksiyonundan seçtiğimiz birbirinden şık tunik modellerini bulabilirsiniz. 2013 Lc Waikiki tunik koleksiyonunda, gömlek tunik modelleri ağırlıklı olarak kullanılmış ayrıca desenli tunik modelleri de son derece ön plana çıkmış. LCW tunik modelleri koleksiyonunun desenli tunik modelleri, koleksiyondaki en gözde tunik türleri arasında yer alıyor. Özellikle bu sezon tayt ve skinny pantolon olarak tanımlanan dar pantolon modellerinin moda olması nedeniyle sıkça kullanılan tunikler modelleri renkleri ve modelleri ile de göz dolduruyor. Bir çok tasarımcı da bu yılı da pastel tonları tasarımlarında yoğun olarak tercih etti. Lc Waikiki Tunik modellerinde de pastel renkli modelleri görmek mümkün. Lc Waikiki tunik koleksiyonunda olabildiğince canlı renkler de tuniklere yer vermiş. Siz de bu sezon modaya uyum sağlayarak hoş ve tarz görünmek istiyorsanız 2013 LC Waikiki tunik modelleri mutlaka tercih etmenizi öneriyorum.

Son derece şık ve modern aynı zaman da modaya uyum sağlamış görünebilirsiniz. Tunik modellerini bu sezon zıt renkler de kullanabilirsiniz çünkü bu yıl zıt renklerden oluşan kombinlerde oldukça ön planda. Farklı renklerle kombin yaparken dikkat etmeniz gereken asla üçüncü bir renk kullanmamalısınız.  Kullanılacaksa da üzerinizdeki renklerin farklı bir tonu olabilir.

Lc Waikiki tunik modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz