Koton tulum modelleri

Koton markasıtulum modelleri ile bayanların ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Son derece iddialı modellerden oluşan tulumlar   koleksiyonda desenli ve koyu tonlarıyla dikkat çekiyor. Yaz aylarında tercih edebileceğiniz straplez ve askılı geniş paçalı tulum modellerini günlük veya gece tercih edebilirsiniz.

Koton tulum modelleri daha çok yaz sezonuna uyum sağlayacak gibi görünüyor. Ancak ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde de kısa ceketlerle bu tulumlar kombinlebilir. Alışverişleriniz de tulum alırken öncelikle dikkat etmeniz gereken tulumu nerede giyecek olduğunuzdur. Gece şık bir davete giderken veya günlük kullanımlarda tercih edebileceğiniz tulumlar farklıdır ve değişkenlik gösterir. Gece tulumlarında abiye tarzında şık modelleri de bulmanız mümkün. Günlük tulumlarda ise canlı renkler ve desenleryılında ön plana çıkıyor. Bu şekilde alınan tulumlara ancak doğru seçim ve modelde olurlar.

yılında tulum modellerinde öne çıkanlar Kotontulum modelleri koleksiyonunda olduğu gibi salaş straplez modeller ile öne çıkıyor. Bunun aynı sıra V yakalı kalın askılı tulum modelleri, kısa yani şortlu tulum modelleri, Göğüs kısmı fırfırlı straplez tulumlar olarak karşımıza çıkıyor. tulum modellerinde desenler son derece trend. Bu sezon canlı renkler ve pudra tonlarında tulumlar en sık karşılaşacağımız modeller arasında olacak. Yaz aylarında kısa ve dar paçalı ya da salaş ve geniş tulum modellerini tercihleriniz arasına alabilirsiniz. Yaz aylarında özellikle renkli  modelleri tercih etmenizi öneriyorum.

Zayıf veya hafif balık etli bayanlarda tulumlar tercih edilebilir ancak fazla kilo bayanların kesinlikle tercih etmemesini öneriyorum. Tulumlar tek parça olduğundan kalça kısmı geniş modellerde sizi daha da kilolu gösterebilir. Koton tulum modellerinde yer alan salaş ve geniş modelleri vücuduna güvenen her bayan rahatlıkla tercih edebilir.

Koton tulum modelleri Resimleri 

Yorum Yaz