kap modelleri

Tesettürlü bayanların özellikle mevsimlik olarak en çok tercih ettiği trençkot tarzı pardesü modellerinden birisidir kaplar. kap modelleri hem çok şık ve rahat hem de spor bir görünüm elde etmek isteyen bayanların en çok tercih ettiği modellerden biri olmasının yanı sıra son zamanlarda en çok sevilen tesettür giyim modeli olmayı başardı. Tesettürlü bayanların günlük hayatlarına kolaylık katmasının yanı sıra bileklere kadar uzun pardesü modellerinin verdiği olgun ifadeyi biraz olsun kırar.

Kap modelleri genellikle uzun kollu dize kadar ya da dizin altına kadar inen bir uzunluğa sahip tesettürlü bayanların dış kıyafetidir. Genellikle tesettürlü bayanların tercih ettiği kap modelleri başörtüsü takmayan ancak daha mütevazi bir giyim stiline sahip bayanlar için tercih edilen bir mevsimlik dış giyim modellerindendir. Son yıllarda artık her tesettür markasının koleksiyonlarına yer vermeye başladığı kap modelleri çeşit çeşit renk renk tasarımlarıyla son derece iddialı görünüyor. Kap modeli seçerken vücut tipinize uygun modelleri ve size yakışan mevsimlik bir rengi tercih etmelisiniz. Şuan pek çok tesettür giyim markasının online satış imkanı da mevcuttur. Alışverişlerinizi bu şekilde de gerçekleştirebilirsiniz.

sonbahar kış aylarına özel  öne çıkan kap modellerinde renkler daha çok  açık renkler tercih edilmiş beyaz, krem, pembe, açık mavi, turuncu, sarı ve tonları bu sezon son derece popüler kap renklerinden. Ayrıca belde kemerli, kurdeleli, desenli ve fırfır detaylı kap modelleri son derece hoş görünüyor. Sizler için sezon trendlerine uygun tesettür markalarınınkoleksiyonlarından seçtiğimiz kap modelleri tesettürlü bayanların zevkine ve tercihine uygun modellerden oluşuyor. Renkli kap modellerini seçerken mevsime uygun ve vücut tipinizi dikkate alarak seçimler yapmayı ihmal etmeyin.

kap modelleri ResimleriYorum Yaz