İpekyol etek modelleri

Feminen stil kadın giyim markalarının tanrıçası olarak değerlendiğim İpekyol markası yine her zaman ki gibi son derece kadınsı modeller de eteklerle karşımıza çıkıyor. İpekyol etek modelleri yılın da çoğunlukla barok desenler, koyu tonlar, kavuniçi, beyaz, gri gibi renkler ve yine sade desenlerle dikkat çekiyor.

İpekyol etek modelleri çoğunlukla diz de kalem etekler ve uzun balık formlu eteklerden oluşuyor. Etek modellerini daha çok şık ortamlarda ve iş yaşamında tercih edebilirsiniz. Modern kadının iş ve sosyal hayatında tercih edebileceği şık tasarımlarıyla dikkat çeken İpekyol markası etek modelleri ile son derece ön plana çıkıyor.yılına özel tasarlananan bu etekler son derece zarif ve sade tasarımlarıyla bayanların tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

yılında popüler etek modellerine değinecek olursak uzun modeller de daha çok şifon piliseli uçuş uçuş etekler ve balık formlu etek modelleri ön plana çıkıyor. Kısa etekler de ise peplum detaylı kalem etekler ve mini etekler, dantelli kalem etek modelleriyılında son derece trend.Mini eteklere baktığımıza da ise daha çok bandaj stil vücuda oturan desenli etek modelleri ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra mini kloş etek modelleri de bu yılın popüler etek modellerinden.etek modellerin de trendler bu şekilde.yılında da çoğunlukla bu çizgi de devam edecek.

İpekyol etek modellerin de tasarımların çoğu hem günlük hem de klasik modellerden oluşuyor. Etek seçimi yaparken bacak proporsiyonuna uygun etek modelleri tercih edilmeli. Kısa bacaklı bayanlar daha çok uzun etek modellerini ya da mini modelleri tercih etmeliler ara boylar bacaklarınızı daha kısa gösterebilir. Uzun bacaklarınız varsa uzun etekler bacak boyunuzu daha da uzun göstereceğinden hoş olmayan görünümler oluşabilir. Ara boylar ve kısa modeller özellikle de kalem etekler sizin için idealdir.

İpekyol etek modelleri ResimleriYorum Yaz