El Örmesi Bayan Hırka Modelleri 2014

Biz bayanlar genelde el örmesi hırka modelerini  kış sezonu için tercih etmekteyiz. Ancak artık öyle tasarımlarını gördüğümüz 2014 el örmesi hırka modelleri bahar ve yaz aylarında da kullanabilir hale dönüşmüştür. Bundan anlayacabileceğimiz gibi el örmesi hırka modelleri artık hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Her mevsim şıklığınıza şıklık katacak örgü hırka modelleri ile her daim şık ve zarif olacaksınız. Tığ örgü hırka modelleri ve şişle örülen modellerin içinden sizin kendi zevkinize uygun olan örgü hırka modellerinden seçmek size kalmaktadır. File desenli beyaz ve diğer renklerinde kullanıldığı örgü hırka modeli bayanlarımızın çok dikkatini çekiyor. Bayan  yün örgü hırka  modelleri ile bu kışı çok şık ve  sıcak geçirebilirisiniz. Bu sezon özellikle kahve tonların ve doğanın renkli tonlarının hakim olduğu bir moda olacak gibi gözüküyor, yün hırka modellerinin siz fazla boğmayacak modeller olarak bu sene fazlaca moda.

Örgü hırka modellerini kendiniz de örebileceğiniz gibi ünlü markaların reyonlarında da bu sezon çok güzel tasarımlarını görmekteyiz artık hayatımızın bir parçası haline dönüşen örgü hırkalarımızı kabanlarımız içinde dahi birlikte giymekteyiz. İşte, ofiste, evimizde, kapı da, balkonlarımızda, mutfaklarımızda üşüdüğümüz zaman her zaman elimizin altında bulunan örgü hırkalarımız bu sezonda en çok ihtiyacını duyduğumuz giysilerimiz arasındadır.

Uzun örgü hırka modelleri bizim en çok sevdiğimiz hırka modellerine sizlere örnek verebiliriz. Bu sezonun modası salaş örgü hırka modelleri de çok revaçta olup belden kemerli ve büyük düğmelerle süslenmiş örgü hırka modelleri de çok şık ve zarif tasarımlarına mutlaka bakmalısınız. Kış sezonunun kurtarıcısı olan örgü hırka modelleri bu sezonu şık zarif ve sımsıcak geçirebilirsiniz.

El Örmesi Bayan Hırka Modelleri 2014 Resimleri 

Yorum Yaz