Anneler Günü Hediyenizi Aldınız mı?

Hayatımızın en değerlisi olan annelerimizi, sadece Anneler Günü’ nde değil, her zaman düşünmemiz gerektiği kanaatindeyim. Bir gün aldığınız bir demet papatya ya da pişirdiğiniz bir kek ile de onları memnun edebiliriz ya da evde sürpriz bir temizlik operasyonu düzenlemek) özellikle erkekler tarafından yapılan) onları çok sevindirecek.

Her zaman hediye alsanız, annenizi sevindirseniz bile, Anneler Günü’ nde en değerli varlığımıza bir hediye almak istediğimizde, aklınızda bir fikir yoksa, çok fazla da düşünmeye gerek olmadığını düşünüyorum.

Her şeyin başı kadının yaradılışında yatıyor aslında. Eski çağlardan itibaren yüze yapılan bitkisel maskeler, allık niyetine sıkılan yanaklar, kızarsın diye ısırılan dudaklar…Tüm bu saydıklarımın altında ‘ daha ‘ güzel olma fikri yatmıyor mu sizce de?  Buradan yola çıkarak annenize hediye alma fikri olarak mağazaların kozmetik bölümlerini gezmenizi öneririm. O hoş kokular, sizin kafanızı karıştırmasın; satış görevlilerinden de destek alarak, ne alacağınıza karar verin.  Anneler Günü için birçok mağaza çeşitli kampanya fırsatları sunuyor. Benim de sıklıkla gittiğim mağazalardan olan YKM ‘ nin kozmetik kampanyası ise kaçırılmaya gelmeyecek cinsten.

YKM

YKM

YKM

YKM

Yorum Yaz