En İyi Vücut Yağı

Bu Aromatik Güzellik Seminerlerindeki en gözde tariflerden çok farklıdır, ve kullandığım ticari vücut yağlarından çok daha iyi iş görür. Yaz veya kış, insanlar bu güzel şeyi el ve kollarına sürmeyi severler. Ben bu tarif i seminerlerde en sona saklamayı severim çünkü bayağı karışıklığa neden

1 Adet olgun avokadonun etli kısmı 1 kalıp yumuşatılmış tatli tereyağı 1 bardak temizleme kremi
1. Pürtüksüz hale gelene kadar bir besin işlemcisinde bileşenleri teker teker harmanlayın. Eğer gerekirse, karışımı yumuşak ve ipeksi yapmak için daha fazla temizleyici krem ilave edin. Eğer besin işlemciniz yoksa, bir besin ezici veya ellerinizi kullanabilirsiniz, ama bu ürünü bu kadar çekici yapan pürüzsüz yapıyı elde edemezsiniz.

2. Kullanırken, gözeneklerinizi açmak ve cildinizi uygulamaya hazırlamak için banyoyu buharla doldurun. Banyo tabanına eski bir battaniye yayın, ve iki adet büyük boş çöp poşetini uc uca, battaniyenin üzerine yayın. Göz alanları ve açık yaraları atlayarak En İyi Vücut Yağını bütün vücudunuza sürün.

Özellikle kuru bîr cildiniz varsa, bu leziz karmaşayı yüzünüze de yayabilirsiniz.

3. Çöp torbaları üzerinde yatın ve kendinizi onlar ve battaniye He sarın, halının üzerine karışımdan hiçbir damla dökülmemesi için çok dikkatli olun. Gözlerinizi kapatın ve 15 dakika kadar rüyalara dalın. Yumuşak bir bez veya banyo pufu kullanarak ve ev yapımı lüks bir sabun köpüğü ile duşta durulanın. Kendinizi GÜZEL hissedin!

vucut-yagi

Yorum Yaz