Lacoste gözlük modelleri 2013

Güneş olsa da olmasa da her daim tercih edilen güneş gözlükleri yaz aylarının da yaklaşması ile amacını güneşten korumak için kullanmaya başlayacak sonunda.Yeni sezon da popüler güneş gözlüğü modellerine markaların yeni koleksiyonlarından da ulaşabilirsiniz ancak ben size daha detaylı anlatmak istiyorum.

Lacoste 2013 güneş gözlüğü koleksiyonunda da yer verdiği öne çıkan modeller daha çok vintage stiller de karşımıza çıkıyor. 2013 güneş gözlüğü modasın da dikkat çekenler daha çok kedi gözü gözlükler, büyük çerçeveler, aynalı güneş gözlükleri, yuvarlak çerçeveli, köşeli,dekoratif ya da renkli camlar olarak karşımıza çıkabilmekte.Bu farklı ve çeşidi bol güneş gözlüğü trendlerine Lacoste markasının da duyarsız kalması elbette beklenemezdi koleksiyonda ki bir çok gözlük kedi, büyük ve köşeli çerçeveli modellerden oluşuyor. Aynı zaman da  2012 yılında trend olan ve 2013 yılında da yükşelişe geçen aynalı camlar Lacoste 2013 gözlük modellerinde de yer almakta. Renkli ve gölgeli kemik çerçeveli gözlük modelleri de son derece iddialı görünen modeller arasında.

2013 yazında gözlüğünüz stilinizi yansıtsın istiyorsanız 2013 gözlük trendleri ile doğru orantılı olan Lacoste güneş gözlüğü modellerini inceleyerek fikir edinebilir gözlük alışverişiniz de bu modellerden birini veya daha yakın stilde modelleri tercih edebilirsiniz. Pudra rengi çerçevelerin çoğunlukta olduğu gözlük modelleri son derece tarz görünüyor.

Dikkat etmeniz gereken bir detay da gözlük modelinizin yüzünüze yakışıp yakışmadığı elbetteki bu konuda en doğru seçimler deneyerek alınan gözlüklerle sağlanabilir.Sipariş vererek ya da internet üzerinden alınan gözlük modellerinin yüz tipinize yakışmaması yüksek ihtimaldir ki bu alışveriş şekli doğru bir seçim olmayacaktır. Kıyafetler ve ayakkabılara göre daha seçici ve titiz davranmamızı gerektiren gözlük seçiminizi güneş koruyucu etkisi olan ve gözlerinize zarar vermeyecek orjinal ürünlerden yana kullanmanızı öneririm.

Lacoste gözlük modelleri 2013 Resimleri 

Yorum Yaz