2015 Trend gözlükler

*İlk olarak akla gelen tabii ki aynalı gözlükler! Markaların koleksiyonlarına bakılırsa güneş gözlüklerinde sadelikten uzaklaşıp sıra dışı modeller görmek kaçınılmaz. Aynalı modellerde bu modeller arasında. Farklı tarza sahip olmayı sevenlerin çoğunlukla tercih edeceği bu modeller renkli yansımalarıyla gözleri üstüne çeker ve bi anda herkesi size bakarken bulabilirsiniz. Bu tarz gözlük modellerinin çerçevelerinde genellikle kemik çerçeveler tercih edilse de çerçevesi ince olan gözlük modelleri de mevcut. 2015 yılının trend gözlüklerini her markada bulmak çok kolay!

* İkinci olarak hiçbir zaman modası geçmeyen ve geçmeyecek olan kare gözlükler. Bunların başını tabii ki de tahmin edebileceğiniz gibi wayfarer modeller çekiyor. Bu tarz modeller kalın kemik çerçevelere sahip olduğundan ve birçok desende, modelde olduğundan her tarza uygun bulmak mümkün. İster tek renk sade modelleri tercih edebilir ister farklı desenler ve farklı renklerde ki modelleri tercih ederek renkli bir görünüm,  değişik bir tarz elde edebilirsiniz.

*Abartıyı süsü seven bayanlar için 2015 yılının trend gözlükleri içerisinde çerçevesi çeşitli detaylarla süslenmiş modeller de mevcut. Trend gözlükler arasında boy gösteren süslemeli çerçevelere sahip olan modeller bayanlar tarafından oldukça dikkat çekeceğe benziyor.

* Birde damla model gözlükler var tabi ki. Bunlarında kare gözlükler gibi hiçbir zaman modası geçmiyor. İnce metal çerçevelere sahip olan bu gözlükler her zaman trendler arasına girip bir çok insanın tercihi ettiği bir model olduğu gibi 2015 yılında da trend gözlükler arasında olmaya devam edecek.

Tabi önemi çok büyük olan bir konu daha var. Göz vücudumuzun en hassas organlarından birisi olmakla birlikte güneşin zararlı etkilerinden büyük ölçüde etkilenecek organdır. Bu sebeple markası belli gözlükler tercih etmekte büyük fayda var.

2015 Trend gözlükler Photo Gallery 

 

Yorum Yaz