Önü kısa arkası uzun gömlek modelleri

Yeni sezon da bir çok markanın ürünleri ile birlikte bizleri karşılayan önü kısa arkası uzun gömlek modelleri tüm bayanların bu sezon ilgisini çekmeyi başardı. Önü kısa arkası uzun gömlek modelleri daha çok şık görünmeyi seven ve daha modern bir stile sahip bayanların tercih ettiği gömlek modellerinden.

Geçtiğimiz yıllarda popüler olan bu gömlek modelleri bu yıl da trend olma devamlılığını sürdürüyor. Gömlek modası içinde oldukça ön planına çıkmayı başarmış olan önü kısa arkası uzun gömlekler hemen hemen birçok bayan yeni sezon da da en sık tercih ettiği gömlek stillerinden biri haline geldi. Bu gömlekler genel olarak geniş kesimli salaş modellerden oluşuyor. Önü kısa gömlek modellerinin salaş olması altına giyilecek dar bir pantolon ya da etek ile şık bir uyum oluşturuyor. Yeni sezonun gömlek stilleri son derece hareketli tasarımlarla ön plana çıkmasından sonra birçok bayan önü kısa arkası uzun gömlek stillerine yönelirken moda markaları da bu stillere koleksiyonların da oldukça önem verdi. Yeni tasarımlarında oldukça kullandıkları önü kısa arkası uzun gömlek modelleri bu sezonda en dikkat çeken gömlek modeli olmayı başardı. Son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan bu gömlek modelleri son derece şık ve hoş modelleri ile bir çok mağazanın reyonlarını süslüyor.

Önü kısa arkası uzun gömlek modellerini sizler için araştırarak en dikkat  asimetrik gömlek trendini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Son zamanlarda birçok bayanın dikkatini çeken bu gömlek modellerinde neredeyse aradığınız bütün özellikler yer alıyor.Vücut kusurlarını gizleyen ve daha şık bir görünüm sağlayan bu gömlek modelleri son derece popüler. Ayrıca önü kısa arkası uzun gömlekler içinde de şifon kumaşlı olanlar bu yazın en dikkat çeken gömlek stilleri arasına girmiş gibi görünüyor.

Önü kısa arkası uzun gömlek modelleri ResimleriYorum Yaz